Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez milyen ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden vázolnám a dolgokat. Sajnos a lányok terén nem vagyok a legsikeresebb srác (főleg a barátaimhoz képest).

Nem arról van szó, hogy nem tudok kijönni a lányokkal, mert szót tudok valahogy érteni velük. Valamiért mégse volt világ életemben barátnőm, de úgy semmilyen komolyabb kontaktus lánnyal (max az ölelés, de az is ilyen pár másodperces baráti). Egyszerűen lúzernek érzem magam, főleg a barátaim mellett, mert nekik van vagy volt barátnőjük, vagy van akivel tudnak "kavarni". Ne értsétek félre nem utánozni akarom őketvagy esteleg ezért piszkálnának, csak olyan rossz látni őket, hogy értük oda vannak a csajok. Velem csak beszélgetnek és ezután kifújt. Arra gondoltam, hogy "felszednék" egy csajt, akivel tudnék "kavarni". Próbálnék értelmesebb lányt, aki nem fűvel fával volt együtt (Tudom, hogy ez nagyon hülyén hangzik, de hátha egy "sorstárssal" megismerkednék) Egyszerűen már vágyom ezekre a "kalandokra" ( csók, komolyabb összebújás stb), ahogy írtam az előbb még soha nem voltak ilyen kalandjaim. Visszatérve az elejére, még életemben nem voltam szerelmes, csak egy lány tetszett tavaly, de arról inkább nem is beszélnék, mert csak lehúz. Olyan rossz, hogy még lány nem nagyon tudott engem megfogni, pedig nagyon durván leadtam az elvárásaimból. Csak néhány elvárásom van, tényleg nem sok. Még mielőtt valaki írná, hogy ismerkedjek, azzal az a baj, hogy gátlásos vagyok. Pedig próbálkozok sok helyre elmenni a barátaimmal, ahol hátha lenne szimpatikus lány. Mivel gimis vagyok, ezért elmentem erre a közhasznú munkára, ahol velem egyidősek vannak, de ott se sikerült, főleg, hogy idősebbek nálam a lányok. Szóval ezek után passzolni se tudok. Remélem érthető volt, amit írtam :D Koromat is leírom, tudom, hogy lesz, aki kinevet, hogy még fiatal vagyok, de az idő gyorsan telik és ki kell használni. Félek, hogy 20 évesen is ugyanígy fogok járni :( Visszatérve a lényegre, szerintetek ez működhetne, ha valahogy egy nekem szimpatikus lányt megpróbálnék felszedni, hogy kavarjak vele? Még annyit, hogy próbálok jól kinézni, tőlem minden telhetőt megtenni, hogy jól nézzek és elfogadom magam, ahogyan kinézek. Köszönöm , hogy elolvastad a kis regényemet :D


16/F



2018. jún. 27. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, először is, mély levegő. Nagyon sok korodbeli ebben a cipőben jár, a baráti köröd csak egy kis csoport, nem kell arra alapozni. Értem, hogy szeretnéd, éreztem ilyet, de csak ezért kavarni valakivel, nem biztos, hogy a legjobb ötlet. Tényleg bármikor szembejöhet az a lány, aki mellett nem leszel gátlásos, mert egyszerűen jól érzed magad mellette. Próbálkozz, ha te úgy gondolod, de szerintem megéri várni még egy kicsit legalább ;)
2018. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Adom ez első kommentelőt. Igaz sok időd van még és megértem hogy elvezni akarod az életet, de amint irtad a kavarásnak nincs sok értelme utána ugyis bánni fogod. Ha nagyon keresni akarod a csajt akkor légy kicsit bevállalósabb merj ismerkedni és jobban nyitni mások felé. Ha jön a neked való csaj hidd el elfelejted minden gátlásod.
2018. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen együtt tudok érezni veled. Én még nálad is egy kicsit fiatalabb vagyok, de látva, hogy a körülöttem

lévőknek, mind van valakije, nekem is hiány érzetem van. Nem akarnék fűvel, fával kavarni emiatt, de már nagyon várom, hogy beköszöntsön hozzám is a szerelem. Bennem is van egy olyan félelem, hogy, ha most nincs semmi, akkor lehet, hogy 3-4 év múlva is még itt fogok tartani..

Szerintem az ötleted nem rossz. Nincs azzal semmi gond, ha ismerkedsz, esetleg kavarsz valakivel. Szerintem, ha nem veted el a sulykot, és a saját határaidon belül maradsz, akkor később sem lesz mit megbánnod.

Ha van kedved, így neten is ismerkedni, egy barátot szerezni, akkor én itt vagyok. Aztán meg ki tudja mi lehet...

Az írásodból értelmesnek tűntél, és szerintem sok mindenben meg is tudnánk érteni egymást :)

15/L

2018. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!