Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt most hogyan oldjam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel el akartam volna menni szilveszterezni de mikor mondtam neki akkor azt mondta hogy a legjobb barátnőjénél lesznek otthon. Ezt a szilvesztert én vele szeretném tölteni csak ketten és most nem tudom hogy mit csináljak hogy legalább egy kicsit velem is legyen.
2017. dec. 31. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Itt találhatsz egy-két leírást: [link]
2017. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha a csaj a barátnőjével szilveszterezik és nem veled akk valószínűleg azért van mert vele szívesebben tölt időt vagy már előre eligérkezett... Mostmár nincs sok esély hogy együtt töltsétek... Inkább majd írj rá utólag hogy milyen volt
2017. dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már megbeszélték, akkor biztosan nem fogja miattad lemondani. Maximum, ha csak késő délután megy át hozzá, akkor rákérdezhetsz, hogy előtte nincs-e kedve találkozni.
2017. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!