Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy diákszerelem témában szeretném a véleményeteket,tanácsotokat kérném!

Szval kezdeném ott,hogy egy 15 éves lány vagyok és kb. 2 hónappal ezelőtt egy osztálytársam( aki kb.egy nem létező személy volt számomra) elmondta nekem( facebookon) ,hogy tetszem neki..és én ezt szerettem volna,ha személyesen is elmondja..viszont ezt azóta sem tette meg(gondolom mert fél)viszont az idő ment előre és egy uncsi tesójával együtt elsétálgattunk..néha kettesben is.Ő elég zárkózott,nemigazán tapasztalt ebben a témában,nem is beszél erről senkinek,nem meri felvállani,és elég sok mindenben érdektelen,így ebben is.A suliban levegőnek néz,nem szól hozzám és nem is próbál semmit se tenni ez ügyben(egyébként facebookon majdnem mindennap beszélünk) és nem tudom,hogy most akkor akar valamit,vagy esetleg bizonytalan vagy hogy most akkor mit érez…

És az lenne a kérdésem hogy most mit csináljak,esetleg hagyjam az egészet?

Am ő is 15 éves.Bocsi,hogy ilyen hosszú lett..A válaszokat előre is megköszönném! :D



2016. máj. 23. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Fèlôs a legènyke.. Meg zavarban van. Pròbàlj rlôben kezdemènyezni te ha esetleg ô is tetszik neked.
2016. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj oda es kezdemenyezz te vagy legalabb beszelj vele ha o nem jon oda hozzad te menj oda :D
2016. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne kezdeményezz te! Ha az fb-n olyan nagy lovag legyen az a valóságban is, kicsit küzdjön már érted ha akar valamit :D de a srác olyan kis piszoknak tűnik ahogy most leírtad... még nem is kellene valójában küzdenie csak legalább hozzád szólnia...

őszintén, ez egyértelmű hagyd ott a srácot és ne beszélgess vele zárd le az fb-s beszélgetéseteket Ő egy senki aki nem tesz érted..értetek..magáért semmit, addig is pedig sétálgass továbbra is az uncsi tesójával ha vele jobb ;) szuroklok nektek :DD

F/17

2016. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2016. máj. 23. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen félős. Én is tapasztaltam már ilyet. Olyan, mintha két másik ember lenne az, akivel suliban találkozom és akivel chatelek. Néha látom hogy néz engem de amikor ránézek gyorsan elkapja a pillantását. Facen amúgy leírja hogy nem mer odajönni hozzám:D Ha neked bejön a fiú akkor te is nyugodtan kezdeményezhetsz, viszont ha nem akkor hagyd:D
2016. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!