Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan oldjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan oldjam meg? Mennyek el? Hogy kérezzek el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel nagyon jó barátok vagyunk,már évek óta ismerem és nagyon rendes. Pár napja elhivott a Nagykorusitási előadására, elmenjek? És ha igen a szüleimtől hogyan kérezzek el?

16L



2016. jan. 29. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is, mi az a nagykorúsítási előadás? :D Nem merek ráguglizni... Székelyudvarhelyi vagy?

Bocsi, nem akarok kötözködni, de miért kérdéses, hogy elmenj-e vele, vagy nem? Ezt csak te tudod eldönteni, attól függ mit akarsz tőle...

Ha barátok vagytok, akkor mi akadálya, hogy ketten elmenjetek valahova?

Ha tetszik neked, akkor meg ez egy randi, menj el vele... Nem tudom ez miért kérdés...

A szüleidtől meg csak kérdezd meg hogy elmehetsz-e... Miért olyan nagy dolog ez?


Lehet, hogy én vagyok a hülye, de valahogy nem áll össze miért olyan nagy dolog ez...

2016. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok székelyudvarhelyi,értem és köszönöm
2016. jan. 29. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elozo kommentelovel!
2016. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!