Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha láttom hogy figyel a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha láttom hogy figyel a lány akkor hogy mennyek oda hozzá? A többi lent

Figyelt kérdés
A lány folyton engem nézz mikor rá nézzek akkor egyből leveszi rólam a szemét majd később újra rám nézeget. De van baratja akinek csókót se ad és megse fogják egymás kezét csak vannak együtt és kész. Januártól jó ötlet lenne mikor kettesben vagyunk akkor adni az arcára egy puszit és egy picit rá mosolyogni? vagy csak inkább elsétálni mellette és rá mosolyogni? Melyiket ajánljátok? Akár láynok is írhatnak.

#tini #szerelem #lány csók
2015. dec. 21. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki. Valószínű, hogy már szar a kapcsolata a csávójával és kiutat keres. Te lehetsz, aki kimenti őt.


Én azt mondom hajrá!

2015. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy nyelvtankönyv társaságában menj oda, akkor talán azt fogja hinni, hogy tudsz helyesen írni! Mellesleg, a puszi szerintem túlzás lenne, főleg, ha kapcsolatban van. Mosolyogj rá, beszélgess vele, próbálj te is a szemébe nézni, feltéve, hogy ő is tetszik neked.
2015. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vok.


Persze először még ne közelíts testileg, csak ismerkedjetek össze. Érdeklődj felőle, hogy mit szeret csinálni, mivel szeretne foglalkozik stb.

A lényeg, hogy mutasd meg, hogy élvezed a társaságát és érdeklődsz iránta, de ne legyen nyilvánvaló, hogy tetszik neked.

2015. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kimi.. válasza:
Szia szerintem ha mindig nézz akkor van valami amit érez irántad. Velem is ez volt kb.1 hónapja és a fiú jött oda hozzám mikor egyedül sétáltam (hazafelé) és megkérdezte hogy mi van köztünk... persze tagadtam mindent.. majd adot egy puszit és elment...utána összejöttünk.. de ez már egy másik történet szóval szerintem menj oda hozzá kérdezd meg hogy tetszel e neki majd ha nemet mond adj neki egy puszit és hagyd ott. Keresni fog téged ha tetszel neki ;)
2015. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!