Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjam meg ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a dolgot vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ömm kicsit hosszú lesz :D

Na van egy lány akivel nyáron megismerkedtem..Majd elkezdett tetszeni és azóta már kb 3-szor elutasitott..Majd nembeszéltem vele 2 hónapot mert elakartam felejteni és azt akartam hogy ne érdekeljen..és ott kezdődik a baj hogy 2 nete rámirt újra és elkezdtem vele beszélgetni..Időközben elkezdtem érezni valamit az egyik legjobb barátnője iránt..minden nap suli után hazakisértem, felmentem hozzá stb..beszélgettem vele és kiderüt hogy tetszem neki és kezd belémszeretni..de az a baj hogy van még egy fiu aki iránt ugyanazt érzi mint irántam..csak ő messze van..ezt az egészet hogy elkisérem meg hogy feljárok hozzá megtudta a a barátnője..vagyis elmomdta neki mert tudnia kellett őszerinte pedig szerinem nem..és az a lány aki kb 3-szor már elutasitott elkezedett érezni valamit irántam..pont a legrosszabbkor mikor épp elfelejtettem..és mostmár teljesen összezavartak..nemtudom hogy mit akarok és ők sem tudják hogy mit akrnak..már tegnap azt éreztem hogy a legjobb lenne ha mind a ketten békénhagynának..de ez csak hangulat ingadozás volt asszem..nade a lényeg hogy mit tegyek? melyiket válasszam? vagy mit csinalják?


2016. márc. 28. 02:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben. Én azzal jöttem össze, akin jobban érzetem, hogy megérdemelné, hogy vele legyek, és aki felé jobban hajlottam.. Szerintem te is gondold át, de hallgass a megérzéseidre! Ha nem találsz választ magadban, hogy melyikőjükkel is legyél, az is egy válasz! Ha valakin nem érzed azt, hogy 100%-ig ő kell, akkor bizony abból nem lesz túl sok jó, inkább csak szenvedés. Ezt megtapasztaltam, mikor ilyen helyzetben voltam.

Amint összejöttem az egyikkel, folyton bennem volt, hogy lehet jobb lenne a másikkal, tehát még mindig szenvedtem.. Szóval csak akkor válassz közülük, ha mindkettőtöknek kölcsönösen és 100%-osan egymás kell. Ha nem tudsz dönteni, tudom, nehéz lesz, de hagyd őket, a saját érdekedben. Csak szenvedés lenne, hidd csak el nekem, velem legalábbis így volt. De kívánom, hogy veled ne így legyen!


Sok sikert neked! :)

2016. márc. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"de az a baj hogy van még egy fiu aki iránt ugyanazt érzi mint irántam..csak ő messze van."


Ez kicsit ilyen két vasat tartok a tűzben dolog nem?

A másik lány meg elég érdekes,amikor megkaphatna akkor 3x is kikosarazik amikor meg már te nem vagy rá kíváncsi akkor nyomul... nem tudom én a helyedben azt a lányt aki mindig kikosarazott mindenképpen elfelejteném.

A másik meg akivel mostanában vagy jóba azzal is át kéne beszélni a dolgot,legalábbis engem nagyon zavarna a tudat,hogy kb ha nincs ló jó a szamár alapon jönne össze velem.

21/F

2016. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!