Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateesz kérdése:

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk már együtt.

Mind a ketten 17évesek vagyunk mikor össze jöttünk én szűz voltam, ő már nem...

De ki tartott hónapokon keresztül és akkor történt meg a dolog amikor már készen álltam.

Amíg nem vette el....addig mindennap jött hozzám én voltam számára az első és mindennap iskola után jött és itt volt órákon keresztül, jókat beszélgettünk szorosan többször is hosszasan ölelt és még sorolhatnám...tehát minden szép volt jó volt.

Ám mióta "megkapott" vagyis "megkapta" azóta változott a dolog....

Hetente kb 2 szer örülök ha találkozunk, sokszor bunkozik és flegma visszont az ölelések maradtak ugyan olyanok és jól érezzük ugyan ugy magunkat egymás tárasaságában.

Csak azóta lett egy mindennél fontossabja...egy kocsija...azóta enyém a második hely és fbn is alig van fent...ha fent is van és beszélünk akkor a beszélgetés 80%általában vita.

Nagyon szeretem....és mikor találkozunk akkor általaban észre veszem hogy ezzel ő is így van.

Mivel lehetne ezen javítani?

Mivel lehetne ezt orvosolni, hogy minden olyan legyen mint az elején?

Beszélni már nem tudok vele erről...

Már azt nem egyszer próbáltam

És nem szeretnék vele szakítani se szünetett mert azt nem bírnám ki....teljes mértékben szeretem és ő a legfontosabb az életemben.



#probléma #kapcsolat #szeretet ##párom ##kocsi ##második ##hely
2017. ápr. 11. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig ezt máshogy nem igazán lehet megoldani, csak ha leülök nyugodtan, és megbeszélitek:/ Az őszinteség az egyik alappillére egy kapcsolatnak!
2017. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!