Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjam meg? Össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg? Össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel találkoztam meg sokat beszéltem vele, csókkal köszöntünk el egymástól, aztán irtam neki hogy ez nekem nem megy mert inkább barátok legyünk.


Rá egy hétre megtalált az exem akivel újra össze jöttem, tudni kell hogy vele tavaly voltunk együtt majd amikor szakitottunk én 9 hónapig sírtam utána úgy hogy volt közbe valakim.

Ugye össze jöttünk tényleg nagyon szeretem szerelmes is vagyok belé.

Aztán 1 hét után el kezdett hiányozni az a fiú akit az első mondatba említettem. Rá jöttem hogy őt is szeretem de a mostanit is


Totál össze vagyok zavarodva. Lehet most mindenki egy ri***nak néz de eskü nem erről van szó csak mind kettőt szeretem

De megcsalni nem akarom és nem is fogom a mostanit



2017. szept. 29. 19:33
 1/1 CFB ***** válasza:

"Lehet most mindenki egy ...nak néz, de eskü nem erről van szó, csak mindkettőt szeretem."

Aha, oké. XD

Én már azt nem néztem jó szemmel, hogy úgy voltál egy másik sráccal, hogy az exed tan sírtál. Utána meg gondolom az a fiú sírhatott miattad. Mert nem is szeretted akkor igazán. Vagy egyáltalán.

Képzeld el a jövődet 1x az egyik sráccal, másszor meg a másikkal. Ha még így se tudsz dönteni, egyiket se válaszd. Nyilván ha kiderül, hogy nem tudsz köztük választani, nem akarnak majd egy választás végeredménye lenni, mert a kapcsolatok ideje alatt ott lesz a fejében, hogy 'mi lenne, ha nem engem választott volna'

2017. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!