Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Össze vagyok zavarodva....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit már sok éve szeretek, plátói vonzalom, nem lehet belőle semmi, de még mindig szerelmes vagyok belé. Viszont elkezdett egy srác udvarolni, aki tetszik nekem de most képtelen vagyok többet érezni. Nagyon fáj ez a plátói szerelem de nem tudom elengedni, viszont kedvelem az udvarlómat. Mit tegyek? Nyissak felé? A plátóit meg próbáljam elfelejteni? Nagyon nehéz, nem akarok senkinek se fájdalmat. Előre is köszi a válaszokat!
2017. júl. 1. 23:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! :) Ha a szerelem csak plátói, és mint mondtad, nem lehet belőle semmi, akkor jobb lenne ha túl tennéd magad rajta. Ehhez egy kitűnő lehetőség, ha adsz egy esélyt az udvarlódnak, nem kell egyből beleszeretned, ez soha nem is meg egyik pillanatról a másikra, hanem egy hosszú folyamat. De lehet, hogyha szépen lassan megismernéd, igazán megkedvelnéd, és végül teljesen elfelejtenéd a plátói szerelmedet, és lenne helyette egy igazi hús-vér kapcsolatod. Sok sikert! :)
2017. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Hülye kérdésre milyen választ vársz? :)

2017. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Válaszd a biztosat. Ne maradj vénlány egyedül. Élj a lehetőséggel, majd megszereted őt is, aki meg plátói azt felejtsd el. Egy képzelt illúzió nem vár otthon, nem csinál neked gyereket és nem éli le melletted az életét. Köss kompromisszumot, különben egyedül maradsz... Az évek nagyon gyorsan eltelnek, s lehet, hogy a most kínálkozó lehetőség sem fog rád várni, és keres magának egy olyat akinek azonnal kell .Neked meg utána lehet, hogy akár többet nem is lesz más! Egyre több a magányos ember, akarsz közéjük tartozni?
2017. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 "nem is lesz neki más" Most ezt neked amúgy van pofád ide leírni, mennyi az esélye, hogy nem lesz neki más? Semennyi, ha meg összejön ezzel a fiúval, akkor nem azért jön össze, hogy örökre együtt legyenek. Addig lesznek együtt amíg jólesik, ha már kételyek vannak akkor szakítanak ennyi...
2017. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!! Igazatok van, esélyt fogok adni az udvarlónak, a plátóiból pedig remélem egyszer majd kiszeretek! Csak nehéz, de tényleg túl kell magamat tennem rajta. Köszönök mindent, ment a zöld pacsi!
2017. júl. 2. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!