Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Internetes szerelem? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes szerelem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég, itt gyakori kérdéseken, megismertem egy nagyon aranyos és kedves lányt. Sokat beszélgettünk az élet nagy dolgairól. Egyik nap arra ébredtem, hogy mindenem bizsergett és csak ő rá tudtam gondolni. Azt hiszem ez a szerelem. Nagyon szeretem, de ő nem érez így irántam. Aztán elszúrtam, mert elmeséltem neki, hogy ismerkedek és egy lányt is megismertem, de ő belé nem vagyok szerelmes. Mostanába alig-alig beszélek vele és borzalmasan érzem magam. Mindent megtennék, hogy visszahozhassam azokat a pillanatokat, amikor még nem utált. Szerintetek most mi legyen?

2017. okt. 15. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az internetes szerelem nem az igazi szerelem.Ahhoz találkozni is kellene..(személyesen beszélgetni) majd elmúlikn (megunod) ..Ha "figyelem kívül vesz a lány-nem ír vissza, vagy unalmas rövid lerázó az irása akkor felejtős az ügy..
2017. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amugy hány éves vagy?
2017. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt, azzal a különbséggel, hogy szünetbe jön ide :3
2017. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet,írhatsz privátban:)
2017. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Netes szerelemben sose higgyetek :D az maximum fellángolás. Nekem is volt többször, akkor én is igazinak véltem.
2017. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és fiú, ha valakinek nem lenne egyértelmű :D
2017. okt. 15. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem úgy hogy nem találkozatatok biztos nem szerelem, max vonzódás.
2021. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor belegondolok, hogy válaszoltam erre a kérdésre 18 évesen :'DD
2021. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!