Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik fiút válasszam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Van párom, 3 éve vagyunk egyutt es szeretem. Viszont van nehany problema, es korkulonbseg ami miatt a szuleim nem neztek jo szemmel a kapcsolatot es csak titokban lehetunk egyutt. Szerintem szeret, de neha nagyon csunyan beszel velem es sok olyan dolgot ker ami nekdm nagyon nem jo es ebbol mindig vita van. Szval en szeretem es nem szivesen hagynam el de ezt mar nem nagyon birom, hiaba kerem hogy valtozzon egy kicsit...es sajnalnam ot nagyon es felnek hogy mi lesz vele a kesobbiekben


Van egy masik srac..nagyon rendes es kedves, talalkoztunk multkor, hozott rozsat csokit, naghon figyelmes volt. Es ugy erzem mellette voldog tudnek lenni, bar nem hiszem hogy el tudnam valaha is felejteni a mostanit :/ szval ha ezt a fiut valasztom akkor mindig lelkiismeretfurdalasom lesz hogy csak ugy elhagytam a parom es kitudja mit csinal magaval, viszont rengeteg problemam megoldodna.

Ha maradok a baratommal akkor utana lehet banni fogom hogy elszalasztottam egy rendes fiut aki megbecsult volna.

Segitsetek kerlek!


2017. okt. 1. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A másodikat.
2017. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a másodikat. Ami nem megy az kár eröltetni. Könnyebben túl fogsz lépni rajta mint gondolnád.
2017. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már valaki azon agyal, hogy melyik férfit válassza az elsőt vagy a másodikat, akkor vagy egyiket sem, vagy a másodikat. A te esetedben a másodikat, mert te már magadnak is hazudsz. Te már nem szereted a párodat, csak a megszokás, és a félelem van benned, hogy mi lesz ha egyedül maradsz. Félsz lépni, ennyi. Pedig hidd el ha kilépsz a mostani kapcsolatodból, pár hónap múlva azt fogod bánni, hogy miért nem tetted meg korábban.

Hagyd el a jelenlegi párodat mert az már kínlódás. Jobb nem lesz.

2017. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem 17 f
2017. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másodikat
2017. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen a másodikat ! Gyerünk, bátran
2017. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre két embert szeretsz,

Válaszd a másodikat,

Mert ha az elsőt igazán szeretted

Volna,nem szerettél volna bele a

Másodikba.


-Johnny Depp-

2017. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!