Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

2 fiúról lenne szó, egyikbe sem vagyok szerelmes és utálom a szót, hogy választani szóval a kérdést inkább úgy fogalmazom meg, hogy melyiknek adjak esélyt, arra hogy jobban megismerjük egymást, mert egyiket sem szeretném megszivatni, illetve azt sem tartom korrektnek ha egyszerre két fiúval találkozgatok. TEHÁT. Mindkét fiút egy buliban ismertem meg(nem ugyanazon a bulin). Először mesélek az első fiúról, hívjuk K-nak. A buliban odajött, együtt táncoltunk, beszéltünk pár szót aztán megadtam neki a számom, másnap keresett is. Beszélgettünk neten pár napig, hívott találkozni amit elfoglaltság miatt le mondtam, de kerestünk másik időpontot azonban végül nem találkoztunk Ezután beszéltünk még párszor de ennyi, ma már egyikőnk sem ir a másiknak. Ez volt kb egy hónapja.

Azóta rájöttem, hogy igazából nagyon bejön és találkoznék vele, de az utóbbi időben mindig én írtam rá, és mivel lány vagyok nem akarom hogy nyomulósnak tartson. Lájkolgatni még szoktuk egymást ebből gondolom hogy talán még lenne esélyem. K egyébként 17 éves.

A másik srácot kb 2 hete ismertem meg, 21 éves hívjuk P-nek. A buliban egy haverjával volt, én egy barátnőmmel, így négyesben lógtunk. Aztán ő is kért elérhetőséget és azóta is beszélünk napi szinten. Nagyon jófej, meg vicces külsőre sem rossz. Ő is hívott találkozni, amit próbálok még kicsit kitolni pár napig.

Valamiért mégis úgy érzem K jobban bejön, rá többet gondolok, nem tudom most, hogy ilyen elérhetetlennek tűnik, egyre jobban őt akarom. Lesz egy buli nemsokára, ahol ott lesz K és valószínűleg P is. Nem akarom, hogy tudjanak egymásról, nem tudom hogy csináljam, hogy ne vegyék észre egymást. Igazából K-t szeretném valahogy megközelíteni, azt akarom hogy megint beszéljünk és igazából legyen valami. Tudom, hogy így kb egyértelműnek tűnik, kit "válasszak", de mindkét fiúban van ami tetszik és van ami nem.


Na mindegy, ha végigolvastad a kicsit hosszúra sikeredett nyavalygásomat és még valamit tanácsot vagy tippet is tudsz írni akkor köszönöm!:D

18/L


2016. máj. 1. 15:05
 1/4 anonim válasza:
Nagyon hasonló helyzetben vagyok én is, úgyhogy teljesen megértelek. Szerintem próbálkozz az elsőnél inkább, hiszen ő az aki jobban kell neked. Mert az a baj az ilyen fiúkkal (sajnos tudom nagyon jól), hogy ha nem keresed, ebből nem lesz semmi.
2016. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
adj esélyt mindkettőnek aztán válassz
2016. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem adj esélyt az elsonek ha tenyleg jobban megfogott benne valami mint a másikban akkor inkabb tenyleg ő...egy probat megéri es majd meglatod hogy mi lesz belőle
2016. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Válassz engem!


Én meg Pikachu Téged választalak

2016. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!