Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik fiút válasszam? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quasar07 kérdése:

Melyik fiút válasszam? Mi lenne a helyes döntés? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Két fiú között nagyon nem megy a döntés.. Egyik a barátom másik meg egy régebbi szerelmem és nagyon elbizonytalanít ez a helyzet, nem tudom, hogyan kellene döntenem. A sztori hosszú, aki szánna rám egy kis időt írhat privátban.

2015. dec. 9. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mehet
2015. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyes emberek hihetetlen módon döntésképtelenek.


Válassz engem...

2015. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ird le nyugottan, segitek szivesen
2015. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jöhet.
2015. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
írhatod, szívesen segítek
2015. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha valasztanod kell akkor egyik sem. Mindenki mindig azt kapja amit epp ker az Istentol es amit elkepzel maganak. Az hogy te ezt kepzelted el magadrol hogy tobb fiu kozul kell valasztanod, es az a teny hogy ebben a helyzetben vagy arra mutat ra hogy meg kell ertsed elsosorban MIERT fontos neked ez a helyzet es miert akartad megelni? Mit is akarsz te egy fiutol? Miert is kell ketto? Milyen elettapasztalatot akarsz megelni?
2015. dec. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A HARMADIKAT

(tapasztalat)

2015. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!