Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik fiút válasszam? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon kedves, szép és okos fiút. Jól lehet vele kommunikálni és soha sem unatkoztam vele. Imádom őt, de sajnos neki más lány kell. Megbeszéltük, hogy egyenlőre barátok leszünk. Megvárnám, míg meghozza a döntést. De a jelenlegi problémám az, hogy egy másik fiú egyetlen találkozás után facebookon szerelmet vallott már többször is. Mindkét fiú szép, de az egyik szeret a másik nem. A biztos utat válasszam vagy inkább a bizonytalan jövőt azzal, akit szeretek? Szívem szerint az okos fiút választanám, de nem akarom megbántani a másikat. Pénteken szeretne velem találkozni (az a fiú, amelyikkel nem szeretnék járni). Szépen kérlek titeket, ségítsetek. Köszönöm a bölcs válaszaitokat.

18/L


2016. júl. 17. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy döntésképtelen?
2016. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretném megbántani. Tudom, hogy végül haragudni fog rám, mert előbb utóbb megbántom.
2016. júl. 17. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Szomorú ezt olvasni. Aki bevalja, hogy szeretene többet is annak GTFO, aki pedig másal van az kellene. No comment.
2016. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, kell. Mert szeretem.
2016. júl. 17. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a francba mindkettőt. Az egyik nem kell neked, a másiknak pedig te nem. Mégis melyikből sülne ki normális kapcsolat?
2016. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmúltál 18 éves kedvesem. Felnőtt nő vagy, egyedül kell döntened ebben a kérdésben.
2016. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amelyiket szereted! 18 vagy, még előtted az élet. Annyi fiúd lehet, amennyit csak akarsz. Felesleges 18 évesen már ezen lelkizni. Az élet megy tovább! 28/f
2016. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

De drága lelkem,kik közül kell választni?

Te az egyiknek kellesz,a másiknak nem!

De szerintem a másodikat se “ válaszd“! Aki egy találkozás utân szerelmet vall,ráadásul fészbukon...

2016. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hol itt a dilemma? Miért KELL valakivel összejönni?

Az egyiknek nem tetszel, a másik neked nem tetszik. Persze, hogy szomorú lesz a másik, ha ekutasítod, de inkább még most mondd el neki, hogy nem őt keresed, mint később.

2016. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!