Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik fiút válasszam, illetve melyik felé gondolkozzam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szval leírnák 1 kis történetet,ill. körülírást.

Van 3 fiú az osztályomban, akire aztmondom hogy nemrossz, ez a 3 srác mindig odajön hozzám szünetben,vagy beszélget, viccelgetek velem. Szeretném jellemezni őket nagyvonalakban:

az első fiú:ugyanabban a kisvárosban lakunk(mivel bejárok).Ő neki rendkívül jó humora van, ahogy kinéz az nem az olyan szexi(csak ezzel az a baj hogy ő jövőre elmegy az ország másik végére(mivel 8.-osak vagyunk).

a második fiú:ő abban a városba jár,ahová én suliba,neki jó humora van,sokszor megnevettet,talán ő törődik velem a legtöbbet(beszélget bókol nekem),ő régen elég gázosan nézett ki,de mostmár az osztály 1ik legjobb pasija,aki mostmár tesz a külsőjére és talán ő tetszik a legjobban.

a harmadik fiú: elég alacsony srác(bár énsem vagyok magas)neki nemrossz a humora,nemrossz a külseje(kicsit olyan perverz tipus)ő még kérdéses.

Előre elnézést a regényért,és szeretném,ha csak olyanok válaszoljanak,akik nem hülyeségeket szeretnének megosztani..Köszönöm előre a válaszokat és az elolvasást.


2011. jan. 18. 21:46
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért,amiket véletlenül írtam bele,próbáljátok kiszűrni ha tudjátok:)
2011. jan. 18. 21:47
 2/10 anonim ***** válasza:

Válassz engem :DD

Vagy a 2. illetőt...

2011. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. De ne ez alapján dönts, hanem az érzelmeid alapján. Melyikhez vonzódsz a legjobban?
2011. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát ha a szívemre hallgatok akkor a 2.:)

köszi a válaszokat és várok még:)

2011. jan. 18. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
van ám pasi az osztályodon kívül is...amúgy meg tán azt kéne választani, akihez vonzódsz, de csak azért, hogy elmondhasd, van pasid, nem kell összejönni senkivel
2011. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezt tudom, de a felvételi után már annyira nemkell koncentrálni a tanulásra és nyilván nem azért szeretnék barátot,hogy dicsekedhessek.
2011. jan. 18. 22:04
 7/10 anonim válasza:
2 est válaszd aki törödik veled
2011. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És mi az oka annak, hogy nem tudsz dönteni? Csak mert így leírva elég egyértelmű a helyzet.


Az első fiú elmegy, és amúgy se indít annyira be. A második vicces, jól néz ki, törődik veled. A harmadik meg egy perverz törpe.


Egyértelmű, hogy senki nem fogja ennyi alapján ajánlani a nő és önbizalom hiányban szenvedő harmadikat, se a kérész életű kapcsolatot előrevetítő elsőt.

2011. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A második szimpatikus a leírásod alapján. Viszont azt ne hidd, hogy a felvételi után nem kell a tanulásra koncentrálni. Hajjajj még csak most jönnek a kemény évek...márha tanulós típus vagy és vannak céljaid.


L/19

2011. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs szükséged a válaszokra, mert a kérdésedben eldöntötted, melyiket fogod választani :D
2011. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!