Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ket fiu is udvarol nekem, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket fiu is udvarol nekem, es ossze vagyok zavarodva. Melyik fiut valasszam?

Figyelt kérdés
Elore bocsanatot kerek, hogy nincsen ekezet a telefonomon.Szoval nemregiben megisnerkedtem ket fiuval.Eleinte nagyon jol kijottem mindkettejukket, sokat beszelgettem veluk, nevettunk stb... Mindkettejukkel ugyan azon a helyen ismerkedtem meg, egy sulis taborban.A tabor utam mindketten kerestek engem, beszelgettem veluk, aztan a jelekbol levettem, hogy szeretnenek valamit.. Kesobb meg elhivtak mindketten randira!Mindenkepp valasztani szeretnek, mert eszembe sincs senkit se hulyiteni, de nagyon nehez a dontes!Az egyik fiu egy evvel idosebb nalam, benne az fogott meg, hogy kedves volt velen es udvarias, es benne megvoltak azok a jofius tulajdonsagok, amik nekem biztonsagot adnak. :) Es kulsoleg is vonzodtam hozza.. Van egy egyuttese, hivott tobbszor, hogt menjek el a probaira. A masik fiu ket evvel idosebb, o kulsore egy igazi szepfiunak mondhato.Eleg ismert a suliban, es hallottam rola pletykakat, ezert mikor elsore elhivott nem mentem bele.(Nem akartam a pletykaknak hinni, hogy ilyen meg olyan nocsabasz, de feltem a csalodastol)Viszont vele is az utobbi idoben sokat beszeltem, es teljesen masmilyen!Erdeklodo, kedves, es ereztem, hogt megnyilik elottem, rogton bizalmasava fogad.. Es nagyon nehez dontes ele allok, mostmar erzem, muszaj valasztanom.. De nemtudok!Mindig az tetszik jobban, akivel eppen beszelek.Segitsetek legyszives!Mit csinaljak?Nincs valami megbizhato modszer, ami segit donteni?
2014. aug. 6. 07:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Fej vagy írás?
2014. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ezek alapján a helyedben az elsőt választanám
2014. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
velem ugyanez volt a szitu csak én nem tudtam dönteni és rájött mind2 fiú.utána számon kértek és megszakadt a kapcsolatunk úgyhogy ha nem akarod mindkettőt elveszíteni válassz 1-et
2014. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed,neked kell eldönteni,de szerintem biztonságosabb az első mint a második.
2014. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van.Igazabol erzem, hogy ram lehet, az elso fiu lenne jo hatassal.De a masiknak ilyen mit tudok irni, hogy ne bantsam meg?
2014. aug. 6. 07:52
 6/22 anonim ***** válasza:
azt h le sz phat:)
2014. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én is az elsőt választanám a helyedben, már csak azért is, mert a saját írásodban őt tetted szimpatikusabbá, ami nyilván nem véletlen. :)


De persze neked kell tudnod.

2014. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Figyelj, gondold végig hogy melyik fiúnak lennél szívesebben a barátnője, melyik az akivel eltudsz képzelni többet mint egy párkapcsolati viszony.

De így a leírtak alapján az elsőt választanám. Elsőre megbízhatóbbnak tűnik. De a te döntésed.És minél előbb dönts. A másiknak meg mond el őszintén, hogy csak a haver barátja akarsz lenni. Az igazság kevésbé fáj, mintha hazudnának neked. De ha tanácsolhatok valami, akkor még ma dönts, és még ma beszélj mindkettőjükkel!

2014. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az első a nyerő...

Mit tudnál írni a másiknak?

A legkevesebb sértődés talán úgy érheted el ha bevallod az igazat, hogy valaki más már elrabolta a szíved, és ne haragudjon, de minél előbb...

2014. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Csak ugy irjam meg neki?Ne varjam meg, mig o felhozza a talalkozas temat?Es akkor mondanam, hogy atgondoltam a helyzetet, es ne haragudjon, de csak baratkent tudok ra tekinteni?
2014. aug. 6. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!