Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ket fiu is udvarol nekem, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket fiu is udvarol nekem, es ossze vagyok zavarodva. Melyik fiut valasszam?

Figyelt kérdés
Elore bocsanatot kerek, hogy nincsen ekezet a telefonomon.Szoval nemregiben megisnerkedtem ket fiuval.Eleinte nagyon jol kijottem mindkettejukket, sokat beszelgettem veluk, nevettunk stb... Mindkettejukkel ugyan azon a helyen ismerkedtem meg, egy sulis taborban.A tabor utam mindketten kerestek engem, beszelgettem veluk, aztan a jelekbol levettem, hogy szeretnenek valamit.. Kesobb meg elhivtak mindketten randira!Mindenkepp valasztani szeretnek, mert eszembe sincs senkit se hulyiteni, de nagyon nehez a dontes!Az egyik fiu egy evvel idosebb nalam, benne az fogott meg, hogy kedves volt velen es udvarias, es benne megvoltak azok a jofius tulajdonsagok, amik nekem biztonsagot adnak. :) Es kulsoleg is vonzodtam hozza.. Van egy egyuttese, hivott tobbszor, hogt menjek el a probaira. A masik fiu ket evvel idosebb, o kulsore egy igazi szepfiunak mondhato.Eleg ismert a suliban, es hallottam rola pletykakat, ezert mikor elsore elhivott nem mentem bele.(Nem akartam a pletykaknak hinni, hogy ilyen meg olyan nocsabasz, de feltem a csalodastol)Viszont vele is az utobbi idoben sokat beszeltem, es teljesen masmilyen!Erdeklodo, kedves, es ereztem, hogt megnyilik elottem, rogton bizalmasava fogad.. Es nagyon nehez dontes ele allok, mostmar erzem, muszaj valasztanom.. De nemtudok!Mindig az tetszik jobban, akivel eppen beszelek.Segitsetek legyszives!Mit csinaljak?Nincs valami megbizhato modszer, ami segit donteni?
2014. aug. 6. 07:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez mind idő, az idő ketyeg és a másik fiú meg vár,és nem sejt semmit, és nagyon rosszul fog neki esni ha megtudja, hogy így elnyújtod mint a rétest...

Nem mondom, hogy írd meg, egy gyors tali, hívd oda valahova, mond meg, hogy mást választottál, barátságot ne ígérj, hanem-ezt mond-"Remélem megtalálod a magadhoz illő lányt, szúrkolok neked!" kész annyi, és nem cipeled tovább a súlyt..

2014. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy talalkozo most hirtelen nem johet szoba, epp kulfoldon nyaral a csaladjaval.. Ilyen esetben inkabb irjak ra most?
2014. aug. 6. 09:03
 13/22 anonim ***** válasza:

Persze, valahogy le kell zárnod és ha nincs más mód...

Nem volt akkora az ügy amit levélben vagy telefonon nem lehetne megbeszélni, gondolom ő is tisztában vele, hogy nem ígértél neki semmit...

De tarts is ki ez mellett, ne maradjon a barátod, ha most mindjárt nem is érzed így később zavarni fog hidd el, azt írt amit fent mondtam, az kedves, egyszerű, nem bántó, és nem mentegetődző..

2014. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Az nem tul fajdalmas, ha megmondom, hogy mast valasztottam?
2014. aug. 6. 09:09
 15/22 anonim ***** válasza:

Azért mondjuk ne a nyaralás alatt szerintem...


Várd meg, amíg hazajön, mondd, hogy szeretnél vele beszélni, akár élőben, akár - ha ő így szeretné inkább - írásban. (De preferáld a találkozót..)


És mondd meg neki. Kellemetlen lesz kicsit (nemrég estem át ezen...), de jobb lesz. Igaz, az én "udvarlóm" haragszik rám azóta, amit őszintén nagyon-nagyon sajnálok, hiszen tök jó barátok voltunk előtte... De hülyíteni akkor sem akartam.

2014. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Valaszd azt, akibe szerelmes vagy. Anelkul nem erdemes senkivel sem parkapcsolatba lepni.
2014. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
De ha mar talalkozot "eroltetem" nala, biztos azt fogja hinni, hogy pozitivan allok a dologhoz, nem? Oriasi csalodas lenne a talalkozon
2014. aug. 6. 09:13
 18/22 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb szerintem az, hogy bízd rá a szépfiúra azt hogy keres-e, vagy sem (lánynak nem stílusos első randik időszakában srácba kapaszkodnia). Ha igen, akkor pedig kedvedtől függően dönts arról, hogy elmész-e vele következő randira, vagy sem.


Első randik időszakában párhuzamosan több sráccal is randizhatsz (régi korok szigorúbb erkölcsei szerint is lehetett). Több találka segít abban, hogy jobban választani tudj.

2014. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
De ha a fiuk megtudjak, hogy tobb fiuval voltam randizni, nemhinnem, hogy szemet hunynak felette.Nem szeretnek "ket szek koze esni".. Meg ez a tobb fiuval randizas nem az en vilagom, nem szeretnek senkit se hulyiteni :/
2014. aug. 6. 09:47
 20/22 A kérdező kommentje:
De egyebkent nagyon szepen koszonok minden valaszt!!!
2014. aug. 6. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!