Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik fiút válasszam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

az az igazság, hogy van két fiú, mind a ketten nagyon tetszenek.

egyikük az osztálytársam, látok jeleket arra hogy tetszem neki. nagyon aranyos, elkezdtünk év vége felé beszélgetni, és úgy érzem, kedvel. de félek attól, hogy ha nem működne, akkor milyen lenne minden nap egy légtérben, és hát nem tudom..

a másik fiú észre sem vesz. egyszer-kétszer találkoztunk közös házibulikban, de ezen kívül nem ismerem igazán. vele teljesen ugyanaz az érdeklődési körünk, szerintem egy hullámhosszon lennénk.

mit lépjek? melyikőjük illene jobban hozzám így olvasásra? teljesen tanácstalan vagyok és tudom, hogy "ha nem tudok dönteni akkor egyikőjüket sem szeretem igazán", de mégis... valaki? :)

17/l


2017. júl. 14. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőt, igaz nem jó járni osztálytársal de mivel neki lehet hogy tetszel szerintem inkább felé nyiss.
2017. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szakítottok, 2 évet még csak kibirsz, nem? Nézd az előnyét...oda bujhatsz hozzá órán, rengeteg időt eggyütlehetek...mondjuk ez van olyan akinél hátrány, hogy mindig együtt vannak...nálam a 2-es szóba sem jönne.Mondjuk az egyes sem, mert fiú vagyok.
2017. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Az átjött, hogy nem vagy szerelmes.

Az nem jött át, hogy mire akarod használni, akit választani fogsz:

- eljárogatni bulizni

- lelkizgetni

- mutatni a többieknek, milyen "menci" vagy

- ismerkedni a szexszel

- egyéb, éspedig?

2017. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2017. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesen azt, amelyik észre se vesz, hogy aztán meg itt sírjál az miatt, hogy milyen bunkók a fiúk.

Igaz, hogy ott lenne egy kedves, aranyos srác, akivel már most jól elvagy, de neeem, nehogy őt válaszd már! Egyértelmű, hogy az kell, akivel már most tudod, hogy halott a dolog.

2017. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmikepp se az osztalytarsad. Vagy max akkor ha csak szexre kell, mert ugy nem lesz kinos ha vege a dolognak.
2017. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, én nem értem az összefüggést a gondolatmenetedben.

Kérdező: próbáld megismerni mindkettőjüket, és akkor éreznj fogod, hogy melyiküket szereted! :)

2017. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!