Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiu, de neki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu, de neki a baratnom jon be, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tetszik az evfolyamtarsam, de neki a baratnom tetszik. A lanyt viszont nem erdekli a srac, mindig massal kavar. Meg nem beszeltem a fiuval, de facen, instan ismerosom:) van heti ket kozos orank, mert egy faktra jarunk. Mit tegyek? Megeri probalkoznom vagy hagyjam a dolgot? Koszi elore is!:) 17L

2017. okt. 1. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Hát így szerintem nagyon semmit. A barátnőd tetszik neki, neki viszont ő nem. Sajnos ez nem így működik hogy ő nem, akkor majd te. :(


Persze elkezdhetsz vele beszélgetni és lehet, hogy megtaláljátok a közös hangot. Csak ne úgy kezdj el vele beszélgetni, hogy az arcodra van írva, hogy oda vagy érte.:D


Hajrá


20F

2017. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha csak annyira éretlen a srác mint én akkor ha hasonló agybajotok van akkor simán megszerezheted:D
2017. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!