Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Részegen megcsalt a baratnom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen megcsalt a baratnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm elment inni és utána nagyon furcsán viselkedett,nm írt vissza meg stbi és írtam h mi van erre írta h szakítani akar megkérdeztem miért es elmondta h részegen egy srác kihasználta a lehetőséget és lefektette,és n bírna újra a szemembe nézni így,veszekedtunk és olyanokat vágtam a fejéhez amiket nem kellett volna de megbantam, írtam neki h megbocsatom meg minden mert nagyon szeretem,ő pedig írta h meg at kell gondolnia. Én tényleg nagyon szeretem őt,mi a véleményetek erről a helyzetrol? Most mi legyen?

2017. júl. 19. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Kérj bocsánatot tőle személyesen
2017. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Csaj kúr félre és te kérsz bocsánatot 😂😂😂😂😂😂😂
2017. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

az nem kifogás hogy részeg volt :D

akkor is terpesztett... ez nem olyan hogy részegen valaki meg csókolta...

az nem 2 másodperc... hanem hosszú percek és sehol nem jött rá hogy hiba??

gondolkozz már... ilyen csaj kell neked??

ha tudja hogy részegen könnyen terpeszt akkor nem iszik anyit...

amugy meg nem hiszem hogy anyit ivott volna hogy nem tudta hogy mit csinál

2017. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Alázd csak meg magad, ezaz.


Én kidobnám azzal a lendülettel.

2017. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
#2-nek igaza van, ennyire nem lehetsz papucs :'D
2017. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Szoval a csaj kamatyolt felre, te esdekelsz neki, h megbocsatod es meg o gondolkodik el rajta???

Na, szerinted mennyire vagy fontos neki?

Majd megvarja hogy alakul ezzel az uj bikaval, ha annak nem kell, akkor ESETLEG neked "megbocsajt"...

Onbecsules???

2017. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 I noor Y ***** válasza:
93%

Dragam bocsass meg azert mert rossz dolgokat vagtam a fejedhez azert mert megcsaltal ugy sajnalom nem gondoltam at mit mondok ...meg tudsz bocsatani?? Kerlek ....en ...en annyira szeretlek

-hat nem is tudom edes olyan sok csunya dolgot mondtal...

-dragam en barmit megteszek h jova tegyem

-jolvan megengedem h kiengesztelhess.....de azt most leszogezem h nem lesz mar soha anal mert most nagyon merges vagyok rad

2017. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azért írtam mert magamból indulok ki és tudok olyat mondani amit 100x megbánok ha akit legjobban utalok annak mondom
2017. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
87%
Nehogymár te kérj bocsánatot,atyég :D Nem kifogás az,hogy a csaj részeg volt,megcsalt és kész,ez nem mentség. Nehogymár TE várj arra,hogy megbocsásson...inkább neki kéne a bocsánatodért esedeznie...ez kész. Ne legyél papucs.
2017. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Ja, a srác használta ki, persze. Kamu duma. A barátnőd egy ri**nc, tojik rád magasról, és most élvezi, hogy még te könyörögsz neki.

Ne legyél már hülye. Legyen önbecsülésed bakker. Szereted, ok, akkor is csak egy csaj. Jönni fog még pár másik az életedbe, elhiheted. És közöttük lesz az az egy, aki igazán fog szeretni és nem teszi szét a lábát egy buliban az első pasinak aki rányomul.

Ejtsd a csajt a fenébe és lépj tovább. Egy ideig fájni fog, aztán rájössz, hogy milyen jól döntöttél. Ő meg csak menjen bulikázni meg vakartatni a vagináját.

Ezek után amúgy se nyúlj hozzá semmiképp, ki tudja, kitől mit szedett össze... ilyenekkel van tele a nemibeteg gondozó...

2017. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!