Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Részegen megcsalt a baratnom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen megcsalt a baratnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm elment inni és utána nagyon furcsán viselkedett,nm írt vissza meg stbi és írtam h mi van erre írta h szakítani akar megkérdeztem miért es elmondta h részegen egy srác kihasználta a lehetőséget és lefektette,és n bírna újra a szemembe nézni így,veszekedtunk és olyanokat vágtam a fejéhez amiket nem kellett volna de megbantam, írtam neki h megbocsatom meg minden mert nagyon szeretem,ő pedig írta h meg at kell gondolnia. Én tényleg nagyon szeretem őt,mi a véleményetek erről a helyzetrol? Most mi legyen?

2017. júl. 19. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Ezek alapján úgy tűnik hogy veled akar lenni? Nem akar.

Megcsalt. Ez már önmagában beszédes. A részegség NEM KIFOGÁS. Utána annyira lealacsonyítod magad hogy te kérsz bocsánatot és ezek után ő nem biztos abban hogy veled akar lenni.

Ezek alapján hidd el ,ő nem akar veled lenni.

Ha akarna nem csalt volna meg ,ha akarna ő könyörögne neked hogy bocsáss meg ,ha akarna azok után hogy te felajánlottad hogy megbocsátasz neki akkor azt mondta volna hogy igen ,veled akar lenni.

Ne legyél ennyire papucs. Elhiszem hogy rossz ,de jobb lesz neked ha túl lépsz rajta.

2017. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
igazatok van ez egy utolsó szemét...nem is erdemelt meg,elmehet a büdös francba,még neki van időre szüksége? Hol él ez?
2017. júl. 19. 17:15
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
na azért :D örülök hogy meg jött az eszed :D
2017. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Kuka, én ezt tenném.. csak pofonbol tanul, de lehet abból se, ha elnézed neki megtörténik újra és újra..
2017. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Pofon? Hátrébb az agarakkal, ha megütsz egy npt többé nem vagy férfi, de ha hagyod hogy ennyire az ujjad köré tekerjen akkor sem.
2017. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell bantani... ha vissza akar jonni, majd rohogd pofan.

Orulok, h megjott az eszed! 👊

2017. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%

Elsőre meg én panikoltam be, hogy te kérsz tőle bocsánatot.

Nem hiszem hogy te hibáztal, hiszen o csalt meg. És igen, nagyon nem érdemel meg. De nem hiszem hogy nagyon szerethetett, mert akkor nem csalt volna meg. Ezt a lehetőséget kihasználta, de lehet félre se lépett, csak mondta hogy tudjon mit mondani mikor szakít veled.

A lényeg, hogy látom megjött az eszed, ne foglalkozz vele többet szerintem! Van több lány, menj el csajozni!!!

2017. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

te nem normális ember faj..


félre kúr és te kérsz bocsánatot??? magyarázat nincs rá ha még részegen tette az meg szánalmas akkor holnap én lógatom oda a dorongom és te kérsz tőle azért is bocsánatot...


azon nyomban elküldeni a francba és soha soha nem hízlalni az egóját..



te tudod mekkora egó dobás ez egy nőnek? félre kúrhat és még te nyalsz utána neki??



haver egy kérdés



HOL AZ ÖNBECSÜLÉSED?????

2017. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!