Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, lassan megőrülök?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, lassan megőrülök?!

Figyelt kérdés
Tudom sokan röhögni fognak rajtam, de 12 éves vagyok és szerelmes egy lányba. Ő kb. 4 hónappal idősebb nálam. Már régóta ismerem, (5 éves korom óta) és már rengeteg minden történt köztünk, (SEMMI KOMOLY!!!) és egy hónapja kiderült, hogy a legjobb haverom, aki csak egy éve ismeri ugyanígy érez iránta. Annyit kell tudni, hogy amikor kisebbek voltunk, (7-8 évesek) akkor se szó, se beszéd megpuszilt. Én ledermedtem, mert kicsit furcsán ért. A későbbiekben nem találkoztunk annyit, (nem tudom, hogy miért) de minden nap gondolok rá. Aztán harmadikban jött az osztályba egy srác, ő lett a legjobb barátom, de ahogy már leírtam nemrég , megmondta, hogy ő is így érez iránta. Azóta inkább kerüljük a témát, de lassan nem bírom! (A lányról annyit kell tudni hogy nagyon szép, inteligens, illedelmes, majdnem mindent megért és ez NEM TÚLZÁS!) Mit tegyek?! Segítsetek!
2017. aug. 30. 11:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tipikus no vagy , nem tudod értelmezni es okoskodsz is.. Attól mert nem tudjatok megkulonboztetni a szarkazmust a valos allitasoktol attol meg nem lesz kamu vagy guny valami..
2017. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én nem röhögök rajtad, de meg kell hagyni, elég aranyos a történet.:)

Nagyon intelligensnek és a korodbelieknél jóval érettebbnek tűnsz. Ne hallgass azokra, akik "menj vissza homokozni"-típusú válaszokat írnak! Próbáld keresni a lány társaságát, legyél vele figyelmes, és látni fogod, hogy ő hogyan reagál rá... Ha ugyanúgy viselkedik veled, mint előtte, akkor nyilván nem érdekled. Ha viszont örül a társaságodnak, akkor van nála esélyed.

2017. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
7-es, az 5-ös nem is írt olyat, hogy mondd. Sem helytelenül, sem helyesen.
2017. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Isteneeeeeeeem... Az 5os es a 3as ugyanaz a valaszolo de azt hittem annyi eszetek van hogy legalabb ez feltunjon...
2017. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Még álmaim Mineshowján is csak ő járt az eszemben..."

XD Ezen nagyon jót röhögtem, kösz öcsi :D

2017. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Még álmaim Mineshowján is csak ő járt az eszemben..."

XD Ezen nagyon jót röhögtem, kösz öcsi. :D

2017. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Most ezen ne vitatkozzatok,hogy szarkasztikusan mondta-e,vagy sem.


Kérdező,szerintem elmondhatnátok mindaketten a lánynak,és ő választ,leheg,hogy téged vagy a barátodat vagy egyikőtöket sem :D azért mindenképp beszéljétek meg a barátoddal ha a másikat válsztja a lány ne legyen sértődés.

13/L

2017. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,és igen,csak dicséret volt.Most már bánom azt is. :D
2017. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!