Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Már lassan megőrülök.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már lassan megőrülök.

Figyelt kérdés

A történet a következő: Ismerem már a lányt 3 éve (amióta ő odajött a középsuliba) és már akkor nagyon-nagyon megtetszett, próbáltam is ismerkedni vele, ami azonban a nem ment jól, én sem vittem túlzásba a dolgot, ő sem volt partner az egészben, a vége egy tuti kis lekoptatás lett tavaly februárban...

Na most ezzel még semmi probléma, a probléma ott van, hogy én amikor nem beszéltem vele - ahogy az jó szokás - elképzeltem róla minden jót, de olyan szinten, hogy már én is elhittem, sőt emiatt sajnos bele is szerettem...Tudom, hogy ő nem olyan mint amilyennek elképzelem, felfogom de akkor is ha meglátom, teljesen kész vagyok, nem rég a vasútállomáson láttam, hogy egy másik fiút ölelget...Teljesen kiakadtam, azóta kb depressziós lettem, semmi sem tud úgy igazán feldobni...

A legrosszabb pedig az, hogy időközben megismertem egy másik lányt, akivel hamarosan össze is jövünk, mert kölcsönös az érdeklődés de sajnos ezt a másik lányt lassan 3 éve képtelen vagyok kiverni a fejemből, bármit is csinálok...


2015. dec. 12. 13:25
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem tettél eleget aziránt a lány iránt akit szeretsz..Tegyél meg mindent érte,probálkozz!!!!
2015. dec. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!