Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak lassan megőrülök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak lassan megőrülök?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lány, akivel tavaly októberben megismerkedtem. Neki akkor volt egy pasija, de ugy tűnt szétmennek. Én akkor tulajdonképpen kosarat kaptam és elég rossz szájízzel "visszavonultam". Mérges voltam a lányra, mert szerintem hitegetett. Aztán valamiért június végén ráírtam, mert szülinapja volt. Kiderült szakított a palijával. Szót szót követett és sokat beszélgettünk. Aztán pár napra rá találkoztunk és ugy éreztem szimpi vagyok neki. Majd rá pár napra jött az újabb hidegzuhany és közölte, hogy szívesen találkozik velem, de gyakorlatilag csak barátkánt tekint rám. Bekerültem a barátzónába. Nem akartam ezt tudomásul venni, ezért belementem hülye fejjel. Azóta is beszélgetünk, de bennem nagyon kettős érzések vannak. Mérges vagyok magamra, hogy megint megszívatom magamat és haragszom a lányra is nagyon, mert újra hiteget. De közben sokat gondolok rá és nagyon bejön. Az bajom, hogy úgy érzem fejem tetejére állhatok akkor is beleragadtam a barátzónába. Szombaton ez újabb megerősítést kapott. Próbáltam a tudtára hozni, hogy vannak más lányok is a képben nálam de ez se jött be. Ami még igazán idegesít, hogy ez a lány nem egy kva, okos jó tanuló, jó családból származó, de még ő is ilyen szrkeverő. Nem tudom mit csináljak. Az eszem azt mondja hagyjam, de a szívem még mindig bízik. Mit csináljak? 22f
2015. aug. 3. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a hitegetés, de ha az, amit másodjára annak írsz az nem hitegetés. Kerek perec elmondta neked, hogy te mint férfi nem vagy nála parti, jóba lehettek, de szerelemre, testi vonzódásra ne számíts.

Ez van, nem kaphat meg mindenkit az ember akit akar.

Mit csinálj? Felejtsd el és keress olyat aki férfiként tekint rád.

2015. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyd békén. Talonban tart valószínűleg.

A szöveg alapján kimondta, hogy nem akar semmit, mégis a találkozó meg gyakori beszélgetés hitegetés, mivel ő is tudja, hogy tetszik neked.

Az ilyen lányoktól óvjon meg az ég (de nem fog, úgyhogy magadnak kell felismerni az ilyen szituációt és kilépni belőle, a saját boldogságod érdekében.)

Azért találkozott veled valószínűleg, hogy enyhítse a szakítás okozta fájdalmakat. ŰHa nincs ló, jó a szamár is effektus.

Ne hagyd, hogy érzelmileg kihasználjon a saját lelki épülésére, sőt még az is lehet, hogy nemsokára újra összejön a pasijával, vagy talál mást helyetted, aztán újra kispados leszel.

Ne hagyd, hogy így játszon veled. Legyen tartásod. Észrevetted, hogy nem oké. Mostmár csak lépned kell.

Gondolj arra, hogy valahol a lelki társad, az igazán hozzád való lány épp rád vár, és te erre a csajra vesztegeted az időt.

2015. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha egy csaj azt mondaná legyünk barátok,az lenne az utolsó beszélgetésünk,nézze madárnak az.....
2015. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is mindig ezt mondtam, de nem tudom mi fog meg ennyire ebben a csajban. Akkora marha vagyok.
2015. aug. 3. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet szerelmes vagy bele :) szerintem meg egy igazi barátság, sokszor többet ér egy-egy kapcsolatnál, úgyhogy, ha nem frusztrál nagyon, akkor legyél a legjobb barátja és lehet fordul a kocka, megszeret téged. Drukkolok neked! :)
2015. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LazyJones ***** válasza:
Nem hiszek a csodákban, nekem kb 5 évem ment el egy ilyen "kapcsolatra". Hitegetés, hülyítés, lelki szemetes, és lelki pótlék, amikor épp nem volt pasi, akinek a vállán sírhatott volna. Nálunk akkor lett vége, amikor férjhez ment. Néha még most is visszazuhanok abba az állapotba, hogy "a régi szép időkben". Csak azóta benőtt a fejem lágya, és rájöttem, hogy mindig van más. Még ha nem is olyan tökéletes elsőre. De inkább egy kevésbé tökéletesnek LÁTSZÓ nő, mint egy agyatlan fruska, aki csak játszik velem!
2015. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagyon gyakori ***** válasza:

A lényeget kiemelem a ketteséből, ha nem sikerült volna meglátni:


"Gondolj arra, hogy valahol a lelki társad, az igazán hozzád való lány épp rád vár, és te erre a csajra vesztegeted az időt."

2015. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!