Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, lassan megőrülök?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, lassan megőrülök?!

Figyelt kérdés
Tudom sokan röhögni fognak rajtam, de 12 éves vagyok és szerelmes egy lányba. Ő kb. 4 hónappal idősebb nálam. Már régóta ismerem, (5 éves korom óta) és már rengeteg minden történt köztünk, (SEMMI KOMOLY!!!) és egy hónapja kiderült, hogy a legjobb haverom, aki csak egy éve ismeri ugyanígy érez iránta. Annyit kell tudni, hogy amikor kisebbek voltunk, (7-8 évesek) akkor se szó, se beszéd megpuszilt. Én ledermedtem, mert kicsit furcsán ért. A későbbiekben nem találkoztunk annyit, (nem tudom, hogy miért) de minden nap gondolok rá. Aztán harmadikban jött az osztályba egy srác, ő lett a legjobb barátom, de ahogy már leírtam nemrég , megmondta, hogy ő is így érez iránta. Azóta inkább kerüljük a témát, de lassan nem bírom! (A lányról annyit kell tudni hogy nagyon szép, inteligens, illedelmes, majdnem mindent megért és ez NEM TÚLZÁS!) Mit tegyek?! Segítsetek!
2017. aug. 30. 11:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja, kérlek normális kommenteket küldjetek! :)
2017. aug. 30. 11:41
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Elég f. sza a helyesírásod 12 éves létedre. :D Szerintem ne csinálj semmit, majd elmúlik mindkettőtök részéről.
2017. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mond el a lánynak.

Ha a barátod hamarabb lép, akkor tuti, hogy őt fogja választani, persze, ha ő is érez valamit iránta.

Max annyi lesz, hogy visszautasít, de legalább mindent megtettél az ügy érdekében.

2017. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1.A helyesírásom tökéletes, nézd meg neten.

2. Nem tudok másra gondolni évek óta, csak rá. Még álmaim Mineshowján is csak ő járt az eszemben...

2017. aug. 30. 11:52
 5/18 anonim ***** válasza:
#2-es, van akinek a helyesírás már másodikos korában sem okoz gondot. Ez nem egyedi eset. Sőt, inkább az lenne a természetes, hogy amint mindenki megtanul írni, olvasni, azt helyesen teszi.
2017. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ebbe a korban a külsőségekre épül minden, középkorúaknál és serdülőknél valahogy testileg és lelkileg is, idősebbeknél lelkileg fontos egy kapcsolat, de szerintem mindkettőt nézni kell mindenen korosztálynak, az az egészséges :D
2017. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

2# nekem mindig tokeletes helyesirasom van, es ismerek meg ilyeneket. ez nem korfuggo

amugy valoszinuleg ez csak gyerekszerelem, es mindegyikotok reszerol el fog mulni. ebben a korban szerintem nem is erdemes meg lepni semmit, mert komoly kapcsolat ugyse lesz belole..legyel gyerek, amig meg lehetsz, hidd el, lesz meg eleg szivfajdalmad kesobb. a csajozast raersz elkezdeni meg 2-3 ev mulva is.. persze tudom, az erzeseknek nem lehet parancsolni, meg akkor se, ha gyerek valaki, de akkor is.. gondolj bele, siman megszakadhat a baratsag a legjobb haveroddal, ha egyikotok "osszejon" a kislannyal, azert pedig nem erdemes megszakadnia, hogy max par honapig "jarjatok" aztan vege legyen, mert 12 evesen egyikotok sem erett meg egy kapcsolatra, akarmit mondasz.

19/L

2017. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Istenem hogy lehet itt ennyi buta ember... A 2es nem szakasztikusan mondta hanem frankon megdicserte a fas*nak kell lepontozni meg utana meg valaszokon at folhozni a dolgot .. Idióták!
2017. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Raadadasul #5os csak szolok hogy az helyesen monDD , szoval nem ertem miert kell okoskodni.
2017. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
dehogy megdicserte, a 2-es ezt ugy ertette, hogy Kamu...
2017. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!