Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen a tökéletes lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a tökéletes lány?

Figyelt kérdés

Megtaláltátok már?

Ha nem,akkor milyen lányt kerestek?

Mennyire számít a külső,ha a személyisége nektek tökéletes?

Le tudnátok vele élni az egész életeteket?



2017. jún. 24. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Jelenleg most is keresem, de ha a személyisége teljesen hozzám illő (számomra tökéletes), akkor csak nagyon picit számít a külső.

+általában egy lánynál külsőnél az arca számít, és az is úgy, hogy a barátaim szerint elég furcsa ízlésem van :D

2017. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már megtaláltam régóta.Csak sajnos nem a barátnőm.De a végtelenségig fogok küzdeni azért,hogy egyszer több legyünk mint két barát

Igazából ami engem meghülyít az az aranyos cuki arc,na meg a fekete haj,rocker stílussal. Ő pont ilyen,és nem agyon tetovált,agyon piercingezett,hanem pont jó,engem ez egyszerűen megbolondít ha nincs túlzásba véve,de még akkor is bejön olykor. Pedig én nem vagyok rocker meg ilyesmi csak annyi,hogy én is ezt a műfajt szeretem.

Ha a személyisége tökéletes,még talán akkor is számít nálam a külső,de ezen nem kell rágjam magam,mert az a csaj tényleg nagyon szép.

És igen, igen és harmadszorra is igen,nem csak hogy le tudnám de vele akarom leélni

18/F

2017. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismertem olyan lányt akivel letudnám élni az egész életem, csak neki(k) nem kellettem..
2017. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan akit nem csak én tudok megnevettetni, hanem ő is képes kreatívan visszaszólni. Olyan, akivel nem csak találkozáskor lehet flörtölni, hanem kapcsolat alatt is. Olyan, aki hasonlóan gondolkodik hozzám, céltudatos, poénos, de komoly is képes kenni. Legyen kölcsönös testi vonzalom. Legyen tánc :D De amúgy tényleg. Ha egyszer kapcsolat alakul ki, ne punnyadjunk be, hanem tovább romantikázzunk, táncoljuk...

Olyan aki eléggé empatikus, gondoskodni vágyó. Ne legyen a hercegnő típus, a "piszkos" dolgokra is fogékony legyen.


Nem sok lányban találok ilyesmi tulajdonságokat, ha mégis van, hamar elkel. Most ismertem meg egy hasonló kaliberű lányt, de beleszeretett a barátomba, és bár a barátom a testiségekkel foglalkozik inkább, de átadtam a terepet neki, nem fogom elrontani senki szerelmét. Külső is számít, de nem annyira mint gondolnád. Én aránylag jóképű vagyok (és nem egoista :D), azért van bizonyos elvárásom a lényokkal kapcsolatban, de számomra külsre tetsző lány van annyi mint csillag az égen.

2017. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megtaláltam már, csak idősebb 6 évvel, és 180 kilométerre lakik, valamint rám csak barátként tekint :(

17/F

2017. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megtaláltam már, és le tudnám vele élni az életemet, csak neki nem kellettem(meg másnak se). Én itt csak azért mondom,hogy számít a külső is,mert az illető nagyon jól néz ki...de a személyisége is tökéletes.
2017. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen 18 év alatti, megbízható, humoros, törődő, hűséges és ne legyen elhízva, tisztálkodjon (ha valakinek ez nem lenne alap) :D
2017. jún. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy,csak legyek jól el vele. Persze számít, hogy ne legyen hanyag és figyeljen oda magára

17/f

2017. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!