Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki tetszik és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik és egy lány, aki tökéletes? .

Figyelt kérdés
Van az osztalyban egy fiú,aki eléggé tetszik. Az én barátnőm, szinte tökéletes. Magas,vékony,okos szép. Neki régebben tetszett ez a fiú és én bátorítgattam, de a fiu csak ilyen egyszerire szerette volna(amugy nagyon rendes). És így nekem most nagyon tetszik. Neki viszont nem tetszik senki. A barátja arra bíztat, hogy mondjam el neki, de nem akarok visszautasítást vagy kínos helyzetet. Mert ha már tudja h tetszel neki akkor semmi sem lesz a régi. És nem szertnék év végéig így lenni vele. Amúgy nem olyan sokat beszélünk, de jóban vagyunk. Szerintetek mit csináljak? Ha elmondom ki tudja lehet, hogy lez valami. Lehet, hogy csak pofáraesés. De ha ez így kiderül, őszintén nem tudom,hogy mit szólna a barátnőm. Szóval tényleg nem tudom, hogy mit csináljak....

2016. febr. 21. 00:10
 1/2 anonim válasza:

En is igy vagyok vele.

Nem kell sovanynak lenned gusztustalanok a sovany lanyok nincs segguk se melluk.

Na ugy mondd el neki hogy kettesben vagytok.

Vagy pedig ahogy irtad:

Felek hogy pofara esek.

Nem fogsz ha baratnoddel megbeszeled akiben.bizhatsz.

Es baratnod vagy te kerdezd meg hogy tetszik e neki valaki

Ha igen akk ki??

Es akkor igy tovabb

2016. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha meg elmondom és ő azt mondja h nem akkor az meg ilyen fájdalmas szitu és akkor igy meg a baratság is megszűnik :(
2016. febr. 21. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!