Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú. SSOOSS!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú. SSOOSS!?

Figyelt kérdés
Más lányba szerelmes,akivel mar szakítottak és már van más pasija,de én meg akarom magamnak szerezni.Esetleg valami tipp? Beszélgetés téma? Nagyon fontos

2016. febr. 17. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Van pasija? 0.0 Ha meleg az ember, akkor ne haragudj, de reménytelen. :/ Részvétem. :(
2016. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem..szerelmes egy csajba aki rég szakitott vele és a csajnak van mas pasija
2016. febr. 17. 16:40
 3/5 anonim válasza:
100%
Elso, de retardalt vagy:D
2016. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen. Az a lényeg hogy beszélgess és barátkoz vele és utána kialakul.
2016. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, az más. Minek írtad le, hogy a csajjal mi van? Senkit nem érdekel. Persze, hogy én már félreértettem. :D Amúgy te vagy a lány, hót easy, közeledsz felé, sokat vagy mellette, rámosolyogsz, aztán ennyi. Ha észre sem vesz, akkor reménytelen, ha visszajelez, akkor még meg kell neki erősíteni, hogy "TÉNYLEG TETSZEL, LÉPJÉL MÁR!!!", de ha nem lép, akkor neked kell majd. Na, köbö ez így kell kinézzen. Azért írom így, mert szerintem két hét múlva újabb kérdés jön majd tőled, hogy most mi van, mert valami lett, de mégsem és most dat helyzet van. Úgyhogy ezzel megelőztem pár kérdésed, remélhetőleg. :) Sok sikert és kitartást! :)
2016. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!