Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

2 éve jött hozzánk egy fiú

Mar az elso napon nagyon joba lettem vele es azota szinte mindennap beszeltem vele meg ilyesmi

Viszont kb 1 honalja elkezdett mas lányokkal is foglalkozni

Holott elotte minden nao egyutt voltunk meg suli utan is

Mostanaba nagyon megvaltozott

Beszelni meg suli utan kiszoktunk ulni de mostanaba beszologat es ilyen furad viselkedik

Egyszer elszolta magát egy masik embernek h tetszik neki egy lany nem mondott sokat rola

Csak annyit h barna a szeme es a haja felhosszu

A szaja telt es

Nagyon szereti azokat a dolgokat amiken egy fiu

Na hat ebbol rajottunk h rolam beszel

De most mondom beszologat meg mindegy

Akkot mi van ?


2017. jún. 21. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Elég hulyen fogalmaztam meg

Mindegy a lenyeg az lett volna hogy

Eddig mindig egyutt voltunk es 1-2 honapja beszologat (de csak igy viccbol) es olyankor igy eg kicsit "meglököm"hogy naaaa

És vele táncoltam a búcsú tancot

Imadtam fogni a kezét amikor tancoltunk

Meg csak úgy bolondozásból kezen fogva ettunk kakaos csigat az uton setalva

En egyebkent ugy erzem h nagyon szeretem

2017. jún. 21. 13:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod a fiúk úgy fejezik ki ha szerelnesek, hogy beszólogatnak. Ez az éretlen változat. Mikor csak beszélgettetek "friend zone-olt", de egyre jobban megtetszettél neki és elkezdett kerülni. Majd összekapta magát és zöldfülűként viselkedett. Nem tudja, hogyan udvaroljon. Nyilván nem volt még része ilyenben. A lényeg az, hogy most bátorítanod kell. Ne nyomulj, de legyél vele sokat. "Véletlenül" megérintheted.


24/L

2017. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. jún. 21. 16:09
 4/4 anonim válasza:
100%

Piszkald sokat a hajad a kozeleben es harapj bele neha a szadba de csak alig lathatoan ezek mindig bejonnek.

Ja es hagyd hogy segitsen meg akkor is ha meg tudnad csinalni magadtol foleg ha fizikai feladatrol van szo.

Nezz sokat a szemebe es nem fog tudni ellenallni...

2017. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!