Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Tobb jel volt,nagyon sok.. Szemezesek stb. Ketten voltunk a folyoson..Jott velem szembe a srac,mar messzirol neztuk egymast,aztan annyira zavarba jottem,hogy nem neztem ra..mikor mar egymas mellett voltunk szembeneztunk. Miutan elhaladt a csavo,hatraneztem es o is hatra volt fordulva es nezett. Tetszhetek neki? Miert nem kezdemenyez mar???????
2017. márc. 28. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen tetszel neki... De azért nem kezdeményezett mert fél 19/L
2017. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Simán meglehet, sőt valószinű, hogy tetszel neki, de jó lenne ha leirnád hogy mióta ismered, hány évesek vagytok, van e valami közös bennetek...stb. Kezdeményezni meg valószinű azét nem kezdeményez, mert vagy fél, vagy csak még nem döntötte el hogy tényleg szeret e téged.
2017. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Előző vagyok, irhatsz privit is :)
2017. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En 15 eves vagyok,o viszont 18..elballag sajnos..
2017. márc. 30. 19:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Es a kozos bennunk,hogy mindketten szeretjuk a muveszetet..
2017. márc. 30. 21:42
 6/7 anonim válasza:
Igazából szerintem próbáld meg megszólítani mikor legközelebb ugy adódik, vagy ha esetleg szünetben beszélgetni vele. Gondolj bele, ha tetszel neki, akkor nem lesz gond hogy elballag, hiszen együtt tudtok maradni, ha meg nem jössz be neki és tegyük fel ha esetleg be is égnél előtte, akkor meg ugyis elmegy.
2017. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15? Szerintem inkább a 16 évesekkel kezdj.


De tartsd vele a kapcsit facen.

2017. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!