Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki? Kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az egyik évfolyamtársam. Szoktunk szemezni, nagyon-nagyon sokat, bármikor ránézek vagy háttal áll, vagy engem néz. Ma szünetben a haverjaival ült egy padon én meg a barátnőimmel egy másikon, és akárhányszor ránéztem, beleakadtam a tekintetébe, szóval inkább gyorsan elkaptam a tekintetem. Sokszor nem is tudom miért keresem a tekintetét, mert utána úgy is elkapom, ő viszont amikor látja is hogy direkt félrenézek, továbbra is engem néz. Hogy tudnám valahogy a tudtára adni (nem kerek-perec megmondani neki, hanem rávezetni) hogy tetszik nekem? Én tetszhetek neki?

2017. márc. 3. 14:48
 1/4 anonim válasza:
Hát ha biztos vagy benne hogy téged,és nem valakit a közvetlen közeledben néz,szerintem megpróbálhatsz kezdeményezni,de óvatosan. Valószínű hogy tetszel neki,próba szerencse. Egyébként hányadikosok is vagytok?
2017. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt látod, hogy folyamat néz, akkor tuti tetszel neki.
2017. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1: Igen, biztos vagyok, mert közvetlen a szemembe néz. Egyébként 7.
2017. márc. 3. 15:11
 4/4 anonim válasza:
Egyértelmű hogy bejössz neki!! :DD
2017. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!