Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretem ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem ennyire?

Figyelt kérdés

Szisztok,gondoltam léirom hátha segít valamit..


Kb 3-éve szerelem vagyok, az illető külföldi mindösze 1-szer találkoztunk! Ő nem tudja ,hogy szerelmes vagyok belé de én tisztába vagyok azzal,hogy igen és a fél karomat odaadnám,csak hogy még 1-szer láthassam!

Reggel amimt felébredek ő az első akire gondolok,éjjel áttölelem a parnát és arra gondolok,hogy ő van itt mellettem....


Zenét hallgatok (ő jár az eszembe) ,suliba (ő jár órák alatt az eszembe)...



Vannak olyan napok amikor azt mondom: ,,kit érdekel én ő végette tutui nem fogok szenvedni" de olyankor rájövök,hogy ő tuti nem lesz velem soha és ilyenkor zokogni kezdek🤧


A világon még nem szerettem így senkit őnélküle nincs életem!!!


Drága szerelmem😭🤧


Valami tipp hogyan lépjek tul ezen??



Várom válaszaitokat!!


Köszi😘



2017. máj. 14. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 10?
2017. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a sztorid... Nem tudom, azt mondják az idő mindent begyógyít. Az is lehet, hogy beleszeretsz majd másba :)
2017. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem... ez csak vágyódás, plátói dolog. Mindenkinek volt már életébe ilyen... nekem is volt h 5 evig tetszett egy srac, rola almodoztam, helyes, zenesz, szamomra tokeletes, aztan egyszer vegre elhivott randira es rajottem h egy bunko xd ... azert erzed igy mert nem ismered es egy idealizalt kep el benned mintha, tokeletesnek gondolod, de valojaban ha megismerned tudnad h tavolrol sem az amit gondolsz... mert a szerelem nem ez az tuti, hidd el nekem!

19L

2017. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem... ez csak vágyódás, plátói dolog. Mindenkinek volt már életébe ilyen... nekem is volt h 5 evig tetszett egy srac, rola almodoztam, helyes, zenesz, szamomra tokeletes, aztan egyszer vegre elhivott randira es rajottem h egy bunkooo xd ... azert erzed igy mert nem ismered es egy idealizalt kep el benned mintha, tokeletesnek gondolod, de valojaban ha megismerned tudnad h tavolrol sem az amit gondolsz... mert a szerelem nem ez az tuti, hidd el nekem!

19L

2017. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2017. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!