Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem az exem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exem. Ti mit tennétek a helyemben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakított velem a barátom, mert nem érzi hogy lelkileg kész lenne kapcsolatra, de szeret. 1hónapja voltunk együtt. Azóta ő nem igazán keresett, de én néha, akkor beszéltünk is. Az a helyzet hogy még mindig szeretem, viszont ő nemhiszem, hogy engem még igen sőt túl is van rajtam. Viszont én megbolondulok és rettentően hiányzik. A haverjától tudom, hogy most neki a barátnőit akarja felszedni. Próbáltam elfelejteni de egyszerűen nem megy, képtelen vagyok rá. Napról napra egyre jobban hiányzik. Fogalmam sincs hogy hogyan tudnék rajta túl lenni, mivel én még mindig vele szeretnék lenni és megöl a tudat hogy nem lehetek vele :(

17/L


2017. máj. 8. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom nehéz, de hagyd. Próbálj meg nem rá gondolni, hiszen látod, hogy ő már túl van rajtad. Hidd el lesz jobb, aki legalább annyira szeret, mint ahogy te fogod őt. Ne görcsölj ezen, mert árt a szépségnek. :)

Fiatal vagy még elkötelezni magadat, találj valami hobbit, ami lefoglalj, koncentrálj a tanulásra. Tudom, tudom ez ilyen konzervatívnak tűnhet, de hidd el, minden eső után kisüt majd a nap.

2017. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!