Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem még az exem vagy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még az exem vagy mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem ne is gondoltam rá de most az unoka hugom szerelmes az exembe es folyton csak rola beszél es annyira rosszul esik fáj nyomodik a szívem...de ő nem tudja hogy én együtt voltam vele...eddig még a gondolat is rossz volt hogy hogy tudtam vele lenni de mostanában nem tudom mi van velem...:((( 7 honapot voltunk együtt kb 1 éve van vége...18L

2016. nov. 3. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Így jártál ez van. Irigy vagy mert őt szereti valaki.
2016. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem mert az unoka hugomat nem szereti...csak ugy mond jatszadozik vele es en hiaba mondom neki nem hisszi el
2016. nov. 3. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak maradj ki belőle!
2016. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!