Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fúk-Lányok szerintetek szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SV. 0518 kérdése:

Fúk-Lányok szerintetek szeret engem/szeretem őt? többi lent

Figyelt kérdés

Ez az egész úgy kezdődött, hogy ez a fiú az évfolyámtársam. Amikor még együtt voltam a volt pasimmal,Ő megpróbált minket szétválasztani.Ezután, sokat ért hozzám, pl.: látványosan mindig nekem ment és sokat szólogatott be. Amikor látta, hogy mennyire idegesít, csak még jobban csinálta...talán legbelül még élveztem is egy kicsit.Pár héttel később egy zsinórlabda versenyen találkoztunk. Egy csapatban voltunk. Először nagyon ideges voltam, mert az a mániája, hogy ha beszélek valakihez, ő válaszol helyette. Szóval ezután már beszélgettünk is, a végén már a meccsek közben is, de azért jó helyezést értünk el. :) Később abban versenyeztünk, hogy ki dobja messzebre a bogyókat. A versenyen is sokat ért hozzám, Pl.: bele akart lökni a vízbe, azután átfogott és visszahúzott, stb. Sokat szemeztünk. Másnap köszönt is nekem, meg pacsiztunk is, és beszélgettünk. Mindig mosyog rám és az osztálykiránduláson is mindig oda ment ahol én vagyok és ott is rengeteget szemeztünk. Szerintetek mi ez??

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. júl. 14. 09:56
 1/3 anonim válasza:

Nekem is volt már hasonló, de nálam szerintem a srác igazából nem is szeretett (úgyhogy hagytam, hadd hülyéskedjen csak), viszont ti szeretitek egymást. Az a legegyszerűbb, ha egyenesen megbeszélitek a dolgot, bár ha a srác gyerekes, akkor saját érzéseivel ellentétben fog válaszolni. Szóval próbáld elérni facebook-on, semleges témával kezdjetek, és utána valahogy lyukadjatok ki ott, hogy mindketten bevalljátok, hogy szereteitek egymást, és kész.

Remélem segítetttem. Sok sikert! :)

2015. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi . Egyszer a haverjaival ment haza ( ugyanarra lakunk) és direkt előre jött hogy észre vegyem. És az utóbbi idòben elég kedves volt hozzám...<3 :). Szerintetek ez jelent valami?
2015. júl. 17. 22:33
 3/3 anonim válasza:
Valószínűleg azt jelenti, hogy tényleg szeret.
2015. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!