Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem az exem, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2éve van,hogy szét mentünk. A kapcsolatunknak igazából semmi értelme nem volt akkor. Nekem az óta volt 1barátom akivel minden jó volt de vele szakítottam mert szerettem az exemet. Ez már kb. 5-6honapja volt.

Nyáron csókolóztam vele. Mostanában találkoztam vele szintén csókolóztunk és én mivel bele vagyok zúgva így kiszedte belőlem h én szeretem öt. (fbon neki raktam ki idézeteket,hogy le vágja,hogy mi is van) És a legutóbbi találkozásunknál kijelentette,hogy ő nem akar kapcsolatot.

mit tudnék tenni? Nem tudok kiszeretni belőle.



2016. nov. 6. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy nem....csak keresned kell egy olyan barátot akit megszeretsz ...:) mert csak egy másikkal leht elfelejteni...tapasztalat alapjan mondom eszt neked. Mintha magamat halotam volna :)) 17 L
2016. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt hittem volna Eszti,tudod mit?

Próbáljuk meg újra

2016. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!