Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitas utan 3 hettel keres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan 3 hettel keres az exem? Visszafogadjam mert nagyon szeretem?

Figyelt kérdés

Ugy szakitott velem hogy nem erzi mar azt amit kellene es kiszeretett belolem es mar ndm is hianyoztam neki amikor nyaraltam.

Es tegnap egy buliba voltunk mindketten es azt mondat mindenkinek hogy hianyzok neki es ma majd keeresni fog hogy beszeljen velem. Oda is jott es kerdeze hogy ma mikor erek ra mert beszelni szeretne velem. En ettol olyan boldog lettem de volt aki mondta hogy ne adjam konnyen magam. De hogy? Mit mondjak neki?


2016. szept. 3. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az hogy ne add magad könnyen elég egyszerű beszélgetés után ne gyere egyből össze vele hanem nézd hogy mit tenne meg érted.
2016. szept. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak azért akar mert nem talált nálad jobbat.
2016. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mond el, hogy megbántott, hogy nem akarsz benne csalódni mégegyszer. Ismételd el, hogy miket mondott, kérdezd meg, hogy miért mondta azokat, igazak voltak, mert ha igen, akkor miért van most itt?

Ha szeretnél vele lenni, akkor megpróbálhatjátok, hogy újra elkezdtek találkozgatni, 1-2x és utána eldöntitek, hogy összejöttök-e újra. 1 beszélgetés után még ne fogadd vissza, ha szeretnél vele lenni, mond meg, hogy van esélye, de nem szeretnél újra csalódni, hogy 1 hét múlva lelépjen, de akkor randizzatok párszor újra és majd lesz ami lesz:)

2016. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!