Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves fiú vagyok. A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok. A barátnőm már egyszer ott hagyott engem, de úgy érzem még mindig szeretem. Visszafogadjam? Megbízhatok benne újra ugyanúgy?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, lassan 21. Volt egy barátnőm fél évig, de végül elhagyott, mert állítólag elbizonytalanodott. Egy újabb őszinte beszélgetésünk után kiderült, hogy egy pasi került a képbe, aki a barátnőmtől 9 évvel idősebb. Nagyon fájt a szakítás, mert azt hittem, sínen van a kapcsolatunk, sőt csak az utolsó héten kezdett furán viselkedni. Nem csalt meg, ezt biztosan mondta.

Viszont a pasi eléggé átvágta, a szakításunk után feküdtek le először, viszont most 2 hét után ott hagyta a volt barátnőmet.

Sírva jelent meg nálunk, pontosabban a kapunknál ült a becsöngetés után (az öcsém nyitott ajtót, szüleim nem voltak itthon), hogy sajnálja, nem tudja mi ütött belé, és nem várja el, hogy visszamenjek hozzá, csak bocsássak meg neki.

Én még mindig képes lennék ezt megtenni érte, úgy érzem szeretem.

Mi lenne az ésszerű megoldás?


2009. jan. 19. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Ha úgy érzed tényleg,de tényleg őszinte volt a bocsánat kérése,adj neki még egy esélyt!Mindenki követ el hibákat és fél év után még nem biztos,hogy úgy beléd tudott,olyan igazából szeretni és megijedt!


Ha te is úgy érzed fogadd vissza,és legyetek nagyon-nagyon boldogok egymással!

2009. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Amikor engem megcsaltak 3 hónap után, adtam még egy esélyt, úgy hogy ez az utolsó..2évesek leszünk :)

Ha biztos vagy magadban, szerintem te is adhatsz egy esélyt.

2009. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%

Ne!Ha egyszer megtette, megteszi újra...én 20 éves lány vagyok, és miután megcsaltam a volt páromat,majd elhagytam, egy idő után vissza akartam menni hozzá, ő vissza is fogadott volna...de rájöttem, hogy csak a megszokás miatt!

És egyáltalán nem bántam meg, hogy végül nem lett melegített káposzta!Fel a fejjel túl kell lenni az ügyön!

2009. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó hozzászóló! Ez a lány,ahogy láthatod TÉNYLEG megbánta,amit tett és nem szabad mindig magunkból kiindulni!
2009. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom, hallgass a szívedre. ha úgy érzed meg tudsz majd egyszer bízni benne akkor fogadd vissza. de akkor ezzel be kell vállalnod azt is hogy lehet megint megtörténik. Igazából nem vagy könnyű helyzetben. De én a szívemre hallgatnék.

Sok sikert!

2009. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon szeretnék neki hinni, lejött ide kocsival, kb negyed óra, úgy váltunk el, hogy nyugodjon meg, nehogy valami történjen vele az út alatt, de végül én vittem haza a kocsijával.

Nem tűnt megjátszásnak, de nem mertem még dönteni, félek a csalódástól, mert többször ért már csalódás.

De köszönöm nektek a válaszokat tényleg! Úgy látom, pozitív esetek is történtek. Remélem ez is úgy zárul :)

2009. jan. 19. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg úgy tűnik, hogy nagyon mélyponton van. Talán hat rá, és emlékezni fog rá sokáig. Egy esélyt szerintem megérdemel, de akkor tényleg csak te legyél neki. De én megvárnám, hogy ő keressen, nem-e csak egy hírtelen, meggondolat ötlet volt-e tőle a látogatás.
2009. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondold végig: ha az illető nem dobta volna az exedet, akkor most épp olyan boldog lenne vele, mint amilyen boldogtalan és szerencsétlen nélküle. Vajon ha együtt maradtak volna akkor is hozzád ment volna elújságolni milyen boldog? Kétlem...

Szerintem tedd azt amit kért: bocsáss meg neki (mert az szép dolog) de ne menj vissza hozzá. Ha mégis megteszed, tedd annak tudatában, hogy ha egyszer szakított veled és lefeküdt mással, akkor legközelebb is van rá jelentős esély, hogy megtegye.

2009. jan. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én úgy gondolom azaz csak magamból fogok kiindulni, szal nem tenném meg a helyedben! NEkem most lett vége az 1 éves kapcsolatomnak, és 2szer szakítottam vele az elmúlt 1 évben! Hozzá teszem amikor szakítottunk én utánna nem rohantam másik csávóhoz, nem is smároltam az elmúlt 1 évben más fiúval, de ott hagytam egyszer 4 és fél hónap után, kb 1és fél hétig voltunk külön és úgy éreztem hogy maj meghalok annyira hiányzik! Sírtam mert, nagyon nem tudta h. vissza akar e fogadni mert ő is abban a szituban volt mint te... Bocsánatot kértem és megmondtam, hogy nem lesz több ilyen! összejöttünk, megint 4 és fél hónapot bírtam és szakítottunk, megint én miattam... csak azt monbdtam h. ez végleges... rá 2 hétre megint vissza akartam menni, ő már ott nagyon vacilált, mert nem akarta h. még1szer átverjem...de vissza fogadott, tökéletes volt a kapcsolatunk minden része! de 2 és fél hét után, azaz most December 20.-a körül benyögte h. szerelmes egy lányba, és az a csaj is halálosan odáig van érte... őt választotta, én meg azt hittem hogy most jött el az idő, hogy 100%-osan összetörte a szívem...hozzá teszem utánna járt még fel hozzám, itt is aludt, holott volt az a csaj...sírt is nekem h. leakarja koptatni mert engem szeret... de neki meg az ellenkezőjét mondta, és 3 napja megírtam neki h. akkor jöjjön vissza sőt akkor keressen ha már ott hagyta a csaját, mert ez csak szenvedés!!!

Nem untatni akartalak titeket, de a csajok ilyenek (biztonságban éreztem magam, amikor vissza fogadott... és megint ő szívta meg a levét...) Kivéve most...

De igazság szerint még1szer megtenném... ebből tanultam... lehet h. neked is ezt kéne, fogadd vissza, de hidd el 100%-osan nem fogsz tudni bízni benne!!! NEkem mindig azt mondta a volt barátom h. :'lerúgdostál a lépcső aljára, és nehéz lesz visszamásznom' azaz itt a bizalomra gondolt...

2009. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!