Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem az exem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exem. Ti mit tennétek a helyemben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakított velem a barátom, mert nem érzi hogy lelkileg kész lenne kapcsolatra, de szeret. 1hónapja voltunk együtt. Azóta ő nem igazán keresett, de én néha, akkor beszéltünk is. Az a helyzet hogy még mindig szeretem, viszont ő nemhiszem, hogy engem még igen sőt túl is van rajtam. Viszont én megbolondulok és rettentően hiányzik. A haverjától tudom, hogy most neki a barátnőit akarja felszedni. Próbáltam elfelejteni de egyszerűen nem megy, képtelen vagyok rá. Napról napra egyre jobban hiányzik.

17/L


2017. máj. 6. 23:03
 1/1 anonim válasza:
Szinte pontosan ugyanilyen helyzetben voltam egy egy éve-pár hónapja. Nekem kicsit kevésbé volt durva a helyzet, de éreztem, hogy a szívem visszahúz hozzá és fájt, amikor más lánnyal láttam meg ilyesmik. Idővel valahogy nekem ez a fájdalom csillapodott és sikerült valakibe beleszeretnem, aki valahogy nem akarja viszonozni az érzéseimet. Mindegy. Szóval a tapasztalataim alapján ez később jobb lesz, ne aggódj.
2017. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!