Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Folyton szenvedek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Folyton szenvedek miatta de nagyon szeretem őt.

Figyelt kérdés
A párommal lassan egy éve hogy együtt vagyunk és közel pár hónapja ha elront valamit folyton el akar hagyni és azt mondja hogy nekem jobb pasi kellene mert jobbat erdemlek, pedig nekem csak ő kell és ezt nem érti meg. Sokat akar tőlem egy kicsit de mindig leallitom és bocsánatot kér. Viszont ma nem így történt. Ma el akart hagyni azért mert nem akartam vele szexelni. Egyébként aktív szexuális életet élünk
2017. máj. 9. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Az, hogy el akar hagyni azért, mert nem akarsz szexelni vele, szerintem mindent elmond az illetőről.

Gondold át, lehet hogy jobban járnál nélküle.

2017. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!