Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megmondjam neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és már január óta tetszik egy lány. Még decemberben meg is írta nekem, hogy tetszek neki, de én hülye voltam, és nem akkor mondtam meg neki.

Már biztos tudja, hogy szeretem (osztálytárstól), csak az a baj, hogy van egy fiú, akivel mindig ott ül a buszon és az iskolában is sokat van vele.

Naponta találkozok vele és úgy gondolom hogy megmondom neki, mit érzek iránta.

Lehet még esélyem?

15 F


2017. ápr. 6. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp mondd meg neki. Sok sikert!
2017. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Mégis mire vársz? Tetszel neki, mi történhet?
2017. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megmondtam és kiderült hogy neki már más tetszik, de azért köszönöm
2017. ápr. 7. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnalom, igazi kis k..va :D egy honap mulva mar mas tetszik neki......meg van a velemenyem. En harom eve vagyok ugyanabba a fiuba szerelmes lassan.
2017. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!