Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagxon nagy szeretem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagxon nagy szeretem, de megmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit mar 2 eve ugyanugy szeretek,2x mar megmondtam neki,hogy szeretem es akkor megtudtuk beszelni meg minden. De ez az ev az utolso mikor meg itt van,mert ugye most lesz ballagas mivel nyolcadikas,en meg hetedikes. Na es 1 evvel ezelott egyszer egyutt voltunk(jartunk) es szakitott velem,de en azota is nagyon szeretem meg az elott is szerettem. Egy hetten ezelott beszeltunk meg van mikor neha ram irmes tok kedves meg mindig celoz ra,hogy mondjuk hianyoztam neki,de aztan utana egesz heten meg mar lese szar,de mindig ezt csinalja,hogy ad remenyt,aztan lese szar. Es mostanaban mar nagyon kivagyok,hogy megint leszar es gondolkoztam rajta,hogy elmondjam e neki,hogy legalabb megtudjam,hogy mit erez irantam.
2015. máj. 23. 18:29
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mond el neki nem veszthetsz semmit.
2015. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!