Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megmondjam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam egy férfinek hogy szeretem ( nem tudja)?

Figyelt kérdés
Úgy voolt hogy összejövünk de aztán valahogy mégiscsak félbemaradt.Múltkor írtam neki és nem is válaszolt,pedig csak egy általános dolgot kérdeztem.Elég rossz hírem vana városban(állítólag minden fiút kihasználok)lehet hogy ezért is tart tőlem,de amúgy nagyon sokszor kérdezte h járunk-e akkor de midnig nemet mondtam,de már bánom.Múltkor összefutottunk de nem is jött oda hozzám csak bámult,de én még mindig halálosan szeretem őt :( Szerintetek mit tegyek? 19 L ő 25 éves-1 éve ismerjük egymást.Már 2 hónapja nem beszélünk azt hittem túl vagyok rajta de nem...lehet inkább elkéne fojtsam míg végleg elfelejtem...
2013. aug. 24. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
1 próbát megér, de ne csodálkozz, ha esetleg a srác int be neked. Megérdemelnéd, ezért a szemétlkedésért.
2013. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értelek hogy ha szerelmes vagy belé miért kellett azt mondanod a kérdésére ami így szólt hogy akkor járunk e, hogy nem.? Ezek után nem csoda hogy kerül téged. Minek fusson olyan lány után aki nem szerelmes belé.
2013. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez nem volt szemétkedés...attól még ugyanúgy foglalkoztam vele.És akkor is szerettem csak féltem hogy túl közel kerülök hozzá/elhagy...
2013. aug. 24. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!