Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megmondjam neki...

Szerintetek megmondjam neki hogy szeretem? Vagy mit csináljak hogy a tudtára adjam?

Figyelt kérdés

Már vagy elsős koromban felfigyeltem egy srácra, vagyis hát róla van akkorról a legtöbb emlékem. Aztán ez tovább fokozódott, és mostanra már ténylegesen szerelmes vagyok belé. összeakad a tekintetünk. Zavarba is jövök tőle. Meg még régebben megkérdezte hogy mi barátok vagyunk ugye? Én meg azt mondtam, hogy nem. Nem vagyunk azok. Gondolom, ez semmit sem jelent. Csak úgy érzem, valamiért fontos. Meg mindig szoktunk pár szót váltani. És majdnem mindig ő szól hozzám. Ilyenkor mindig kapkodom a fejem, ránézek, aztán előre, azután vissza. Az egyik osztálytársam meg azt mondta, tetszettem neki. Meg úgy is látom, hogy ha a közelemben van, sokkal több hülyesége csinál.

Mérleg a csillagjegye, tehát az uralkodó bolygója vénusz. Nekem meg mars. Jó, persze az hogy tetszem e neki egy csomó mindentől függ még...


13/L



2014. jan. 11. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Célozgass neki, hogy az uralkodó bolygód a mars.
2014. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!