Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan javíthatnék ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék ezen?

Figyelt kérdés
Néhány napja találkoztam egy barátnőmmel, rengetegszer smároltunk, hazafelé végig fogtuk egymás kezét, kapuja előtt is percekig nyaltuk egymást. Nem járunk, mert ez az első alkalom volt, de...! Nem (igazán) beszélgetünk Facen, egyszerűen képtelen(ek) vagyok/unk közös témát találni, de ha élőben társalgunk, baromi jól megvagyunk, nincs az a kínos csend. Nem is lenne probléma, ha nem beszélgetnénk Facen, de nem tudunk minden nap találkozni, mert én délutános vagyok, ő délelőttös, mindketten hullák vagyunk nap végére, tanulni is kell stb. Pénteken, vagy hétvégén meg ha randiznánk, az jó lenne, de hetente pár órát beszélgetni csak... Az nem állapot, és így nem lehetne ebből az egészből egy kapcsolat. :/
2017. febr. 27. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kérd át magad másik műszakba
2017. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Középiskolások vagyunk.
2017. febr. 27. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedjél fel egy másik chixet
2017. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!