Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan javíthatnék ezen?

Hogyan javíthatnék ezen?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlős vagyok és szinte mindentől zavarba jövök. Ha jön velem szemben egy férfi az utcán általában mintha még a lábaim is összeakadnának,befeszülök,pedig még csak nem is tetszik.

Kommunikálni nagyon nehezen tudok férfival,elég sok idő kell,mire feloldódok. Ha a buszon bámulnak,nem merek odanézni,mégcsak feléjük sem.

Azt tudom,hogy nincs önbizalmam,de hogy tudnék ezen javítani?Volt párom csomószor bókolt,meg a környezetem is,de képtelen vagyok hinni nekik. Hogy tudnám magam ezen a téren fejleszteni?



2016. máj. 8. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én teljesen ilyen vagyok, csak nekem még párom sem volt. Mindig kapok bókokat, de nem segít. Kishitű vagyok, bizonytalan, és önbizalomhiányos. Olyan férfiakkal meg aztán végképp alig bírok mit kezdeni, akikhez még vonzódom is, gyakorlatilag sokszor én "üldözöm el" őket a távolságtartó stílusommal, amit nem direkt csinálok. Nekem ezen még szakember sem tudott segíteni, de aztán lehet, hogy nem a legjobbakhoz jártam... Szerintem ezen az idő és a tapasztalat fog segíteni, legalábbis jó esetben.

20/L

2016. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Én is hasonlóképpen vagyok. Én nagyon önbizalom hiányos vagyok, zárkózott és mondhatni nagyon szorongásos vagyok.

Nekem lassan 5 éve van párom. Barátságból lett szerelem de rettenetesen türelmes volt velem mindig is. Hagyta és engedte hogy mindig csak annyit olyan tempóban lépjünk előre ahogy azt én szeretném. Megnyílni és nagyon lassan nyíltam de sosem erőltetett semmit. Mondhatni mára ő az egyetlen ember ki tényleg ismer engem. Mindig is önbizalom hiányos voltam ami az emberi kapcsolataimat és kapcsolatteremtést illeti. Még mai napig is nagyon sokszor kell mondani szép vagyok okos stb. de én nem hiszem el. A hozzám közel állóbb emberek kik szeretnek 8000-szere is elszokták mondani én is csinos, szép vagyok, értékes ember stb. Hozzám tényleg nagy türelem kell.

Egyszer fogtam magam felmentem az interneten egy ismerkedős oldalra. Volt is egy srác kivel sok közös volt bennünk abból ami így interneten keresztül kiderülhet az emberről. Tényleg nagyon jól elbeszélgettünk. Mondta találkozunk mondtam nem szeretnék mert nem fogok tudni megszólalni élőben. Irkálni jobb.

Én inkább a tanulásban tudom kiélni magam.

2016. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jövőben igyekezz ne szexuális tárgyként tekinteni a férfiakra, és akkor alapból nem fogsz jobban zavarba jönni tőlük, mint a nőktől.:)
2016. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!