Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat valójában?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clara13 kérdése:

Mit akarhat valójában?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel naponta beszélgetek. Tudom is, hogy "ki tetszik" neki. Ismerősöm, azt mondta, hogy csak azért mondta, hogy más tetszik neki, hogy eltitkolja előlem, hogy valójában én tetszem neki, de szerintem ez nem igaz!

Nem tudom, hogy mit csináljak! Mondta, hogy azzal a lánnyal soha nem jönne össze és valójában nem tudja eldönteni, hogy tetszik-e neki vagy sem. Én nagyon bírom ezt a srácot és hétvégenként 3-4 órákat telefonálunk egyhuzamban, főleg ha az apukájánál van. Nem tudom, hogy mit érzek iránta, de ha elmondanám neki, hogy mit gondolok róla akkor lehet, hogy tönkre megy a barátságunk, mert neki nem jövök be!

Mit tegyek?!?



2017. febr. 11. 19:23
 1/4 anonim válasza:
Szerintem meg az ismerősödnek van igaza.
2017. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a srácot, hogy komolyan gondolja-e.
2017. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem tényleg te tetszel neki, csak nincs tisztában a te érzelmeiddel és ezért nem mondja el. Mondd el neki, hogy mit érzel iránta.
2017. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a gyors válaszokat! Nem hittem volna, hogy ilyen hamar fogtok rá reagálni! :)
2017. febr. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!