Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat valójában?

Mit akarhat valójában?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már jó pár hónapja beszélgetek a neten. Eddig kétszer találkoztunk, tök jól elvoltunk, de semmi komolyabb közeledés nem volt részéről, hogy csók legyen vagy bármi. Amúgy tényleg jól elbeszélgetünk, érdeklődik is felőlem, gyakran rám ír és elég sokszor tesz kétértelmű célzásokat is. Ilyenkor mi van? Most akar valamit vagy nem? Vagy még ő sem tudja? :D
2014. nov. 2. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy akar! Nemirhatja azt hogy szeretne veled lefekudni.te erre egybol azt reagalnad hogy : hu**e szexmanias,csak megakar donteni.Lehet nagyon rendes gyerek,de muszaj neki lassan kozelitenie nehogy roszs velemenyel legyel rola..
2014. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És léteznek olyan fiúk, akik tényleg hónapokon keresztül közelednek csak azért, hogy megdönthessenek vagy ilyenkor azért már elképzelhető, hogy komolyabban gondolja?
2014. nov. 2. 00:11
 3/11 anonim válasza:
Persze hogy szeretne téged, de te is mutasd ki neki hogy te is szeretnéd őt.
2014. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem azert honapokig azert nemfog bolonditani csak a sex miatt,Habar ha mas lany nincs az eletebe csak te.

Szerintem csak nemmer lepni.Nemtudja eldonteni hogy te mit erezhetsz iranta.

Szerintem segits neki.Ad neki egy nagyon egyertelmu jelet:)

2014. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Komolyan gondolja


Csak szex miatt nem várna hónapokat arra keresne mást

2014. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tedd meg te a következő lépést!
2014. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bizonytalan a te érzéseidben.

Nem magabiztos.

Adj neki egyértelmű jeleket, hogy nem csak barátként vonzódsz hozzá és nyugodtan léphet

2014. nov. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kérdező mivel fogsz felé nyitni, vagy mit fogsz neki mondani? :)
2014. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal. nem érzi, hogy te is akarnál valamit. Én ilyen helyzetben vagyok. Csak én sajnos már eléggé biztos lehetek benne, hogy a lány tényleg nem akar tőlem semmit, max barátság :/

Na meg a saját érzésekmben sem vagyok bizos.. :D

2014. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket, elég egybehangzóak. :) Szóval ezek szerint tényleg csak bizonytalan, ami mondjuk esélyes, hiszen valóban nem adtam neki eddig olyan egyértelmű jelet.

Arra gondoltam, hogy mindenképpen újra találkoznunk kellene személyesen és akkor ott megbeszélhetnénk, hogy most mi is a helyzet.

2014. nov. 2. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!