Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat valójában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat valójában?

Figyelt kérdés

Adott egy félénk, gátlásos pasi. Együtt dolgozunk, barátok vagyunk. Ő azt mondja, csak ezt érzi irántam. Mégis elkísért már olyan helyre, ami a személyiségétől nagyon távol áll, sms-re, telefonra azonnal reagál, el szoktunk menni kettesben szórakozni is. Ha szomorú vagyok, vígasztal, ha beteg, aggódik, beavat kifejezetten bizalmas magánügyeibe. Ha a munkahelyen elmegy mellettem, mindig rám néz. Ha más férfi valamilyen módon udvarol, kifejezetten zavarja, ez régebben nem volt így. Néha kifejezetten kedves, néha közömbös. Viszont ha társaságban vagyunk, csak velem foglalkozik, szorosan átölel, de nem kezdeményez. A körülöttünk lévők meg vannak győződve arról, hogy egy pár vagyunk. (ők látnak valamit, amit én nem?)

Kezdeményezzek én, vagy várjak még? (meddig?)

Csak normális válaszokat várok.


2017. jan. 19. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy egyértelműen szerelmes beléd. Komolyan, itt a GYIK-en mindenki ilyen naív, már meg ne sértődj. :)


EGYÉRTELMŰ jeleket adott, ehhez többet nem tudok mit hozzáfűzni.


24F

2017. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nalad a labda. Adj neki te is jeleket. Egyertelmuen szeret.
2017. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján eléggé egyértelműnek tűnik az, hogy minimum nagyon tetszel neki.


De, sajnos mi csak a te érzéseidet ismerjük. Szóval, mivel te is csak a saját szemszögedből tudod nézni a dolgokat, lehet, hogy vannak dolgok,amiket "túllihegsz".


A leírás alapján vagytok olyan kapcsolatban, hogy merj őszinte lenni vele. Ugyanakkor ő azt mondja, csak barátságot érez.

Szerintem, ha te többet érzel iránta, mondd el neki, ha csak a csalódástól félt eddig, akkor ez kilendítheti a helyzetből, ugyanakkor, ha valóban csak barátság, akkor sem veszítesz semmit. - megoldódik ez a lehetetlen helyzet és pl. a neked "kényelmetlen" helyzeteket el tudod kerülni ( átölel, féltékeny stb.)

2017. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szeretném hinni, hogy tényleg szeret, az én érzéseim egyértelműek :)
2017. jan. 19. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt már tudni kellené ennyiből és nem hinni, reménykedni. Beszéljetek már róla...
2017. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Add alá a lovat,kacérkodj vele és ki fog derülni hogy frankón mit érez. Én nem mondanám el az érzéseimet csak ha másképp nem megy mert ha nyitsz az érzéseidről akár öngólt is rúghatsz egy ilyen "nehéz" pasinál.
2017. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!