Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat valójában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat valójában?

Figyelt kérdés

Néhány napja megismerkedtem egy sráccal (20). Másfél hete szakított vele a barátnője, aki már aznap este más fiúval vigasztalódott.

Azt mondta nem akar kapcsolatot, sem szexet ne értsem félre, csak barátkozni akar, megismerni. Elfogadtam, de megmondtam neki, hogy nem vagyok könnyen kapható, így ha szexet akar akkor keresse máshol. Megbeszéltük, hogy találkozunk, de az egyikünknek se jelent randit. A tali alatt végig kedves volt, egyszer sem próbálkozott. Azóta is beszélünk, mindig ő keres. Hétvégén újra találkozunk, amit ő hozott fel. Tegnap célozgatott a csókra, ugyhogy lehetséges, hogy lesz.

Szimpatikus a srác, úgy érzem többet is eltudnék vele képzelni. Vannak olyan válaszai, amiből azt hiszem ő is velem, de ugyanakkor ott van, hogy mégcsak most szakítottak a lánnyal, így nem tudom hogyan álljak hozzá. Szerintetek? 20L


2015. nov. 18. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy csak barátkozni akar.
2015. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!